Şans? Özgüven? Cesaret?

merhabalaaar içinde bulundugum durumu paylasmak istiyoruum. Kendimi bazen gercekten cok yalnız hissediyorum yani arkadaslarım var ama yani ne biliyim kendimi iç sesimi paylaşabileceğim biri yok yani aile her zaman her derde deva olmayabiliyor biliyorsunuz ki yani bazı şeyleri paylaşmak için bir dosta ihtiyaç duyuyor insan yani ne biliyim hayata erken atıldım ben tecrübeler edindim insanlar hakkında güvenim kayboldu cesaretim kayboldu bir ortama girdiğimde kendimi istediğim gibi ifade edemeyebiliyorum çok sayılı arkadasım var sizce daha fazla arkadas edinebilmek için neler yapabilirim böyle düzgün karakterli tabi diğer insanlar napıyor da böyle sürekli birlikteler böyle nasıl buluyorlar ruh eşlerini? Şans mı özgüven mi cesaret mi ne onlardaki?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Özgüvenin eksik. Şans seninle olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Şans diye bir şey vardır ben inanırım. Cesaret ve özgüven arttıkça şansta artar.

1|0
    0|0
  • O his bendede var kimseye güvenemiyorum hep yanlızım bu yüzden kime iyi davransak iyiligi suistimal ediyor

0|0
    0|0
    • Aynen öyle artık insanlara karşı hep bir mesafem var yani en acısı da ne biliyo musun bir insan yüzünden tüm insanlığa küsmek , tüm insanlığa tavır almak:/ bu hayatta gerçekten iyi insanlar var

• valla ben denk gelemedim henüz benim yaşda 18 bu arada büyük sanma

• Hahahahha 17 bende yani belkide az beklemek lazım ya ne biliyim tesadüfler oluyor hayatta inanmak lazım

• tamamen kader denilen bir olgu.. herkesle tanıştığında seni her zaman kullanırlar.. senin yapacağın şey ise az kişiye değer verip diğerleriyle aranda mesafe olarak arkadaşlıklarını sürdürmek.. bak yine iyisin, parayla verilir bu bilgiler xd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...