Aranızda hiç kurşun yiyen var mı?

Nasıl bir acı merak ettim :D tarif etsenize?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Once hissetmiyorsun sonr bir sicaklik ve sicaklik gittikce buyuyor. Sonradan anliyorsunki o sicaklik kan! Irkiliyorsun ve korku ile kan dolasimin hizlaniyor oyle ki o kan dolasiminin hizinin artmasini akan kandan hissedebiliyorsun. Icini bir korku kapliyor kursunun girdigi yerde ise ayni hizda uyusma ve yanma basliyor oldugun yere yigilip kaliyorsun. Sonra vucudun kasilmaya basliyor kivraniyorsun acilar icinde. Ambulans geldi hastahaneye gittik derken ogreniyorsunki vucuda giren kursun sadece filmlerde cikariliyormus. O kursunla yasamayi ogreniyorsun sogukta gereksiz uyusmalari, sicakta ise kasilmalari. Kursun yemek zordur anlayacaginiz ama tecrubedir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Önce tık diye girdiğini hissediyorsun 10 saniye sonra acımaya başlıyor ve yavaş yavaş olduğun yere yığılıyorsun tüm vücudun yanıyor sonra uyuşmaya gözlerini kapamaya başlıyorsun rüyamda aynısı olduydu :/

2|1
    0|0
  • ben yedim noldu kime sıkacan

1|0
    0|0
    • Hiç merak ettim 😀

• Hahha güzeldi demek :D

• bizim buralarda dogal yeterki araya gitme :)

• evet boncuk kurşun olur mu knk

1|0
    0|0
  • ilk hissetmiyorsun sonra nefes alamıyorsun. en ufak bir hareket etmen sanki canından can alıyor sonra bayılıp ameliyata giriyorsun. test edildi :)

1|0
    0|0
  • Girdiginde hissetmezsin

1|0
    0|0
  • kafa atan var olur mu

1|0
    0|0
  • 3 kez acagım karından miğdemin bir kısmı yok bu yüzden bide kürek kemiğinin orda yani omzumun arkasından

0|0
    0|0
  • yaralanmanın güzeli olmaz, kurşun girişi pek sorun yaratmaz esas sorun içeride kaldıysaki kısmıdır :)))

0|0
    0|0
  • yok valla. bir kere bıçak çektiler. onda da esnaflar tuttular sağolsun. yoksa şişleniyordum

0|0
    0|0
  • Tanrıyı görüyorum ve karanlık sonsuzluk

0|1
    0|0
  • Hepsi geçer dil yarası hariç. Sözler bazen bir ok gibi çarpar insanın bedenine

1|0
    0|0
  • ilk girdiğinde bişey hissetmiyorsun.. aradan geçen 2 dakika sonra acı ve yanma hissini çok güzel bir şekilde sonuna kadar hissediyorsun :)

0|0
    0|0
  • Kurşun yemedim ama döktürdüm.

0|0
    0|0
  • pek aci degil metalik bir tadi cok sert yiyemedim tukurdum :)

0|0
    0|0
  • Yok canim

0|0
    0|0
  • tuzluyarak ye :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...