Sizde hayran oldunuz mu?

Kurban olsunlar böyle babaya da evlada da ❤ Allah herkese boyle vatansever cocuklar nasip etsin. Biri çoçuğuna molotof yapımı öğretir, biri de çoçuğuna vatan sevgisi ogretir... Helal olsun bu babaya.

Güncellemeler:
@psyduck yorum yapip niye engelliyosun acaba ergen misin ya ahah rahatsiz olmus olabilirsin evet k. rdu rahatsiz etmek hobim 😃

0|3
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Osmanlının torunuyum Atatürkün evladıyım Alparslan Türkeşin askeriyim sevilmezmi ya duygulanılmazmı daha öncede izlemiştim gerçekten güzel paylaşım helal olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Biride 8 şehitin toprağa verileceği gün kızına düğün yapar ve düğünde genelkurmay başkasınını şahit yapar.

1|0
    0|0
  • Bende kardeşime öğretiyorum çok şükür

1|0
    0|0
  • bize böyleleri lazım.. eline iphone6'yı alıp starbucksta "im at coffe now" diyerek bildirim atıp, snapchate dudak büzerek fotoğraf atıp sonra eve geçip sözde "kanka"sına çaktırmayan insanlar lazım..

1|0
    0|0
  • bunu biliyorum evet daha önce seyretmiştim, duygularım kabarmıştı vallahi. Bazıları gene faşizmi aşılıyor falan der... bence milli duyguyu aşılıyor, hep de böyle kalmalı bence:)

1|1
    0|0
  • ALLAH TÜRK'ü Korusun ve yüceltsin..

1|1
    0|0
  • güzel.

1|0
    0|0
  • Allah onlara her daim mutluluk nasip etsin

1|0
    0|0
  • hdp %25 i geçerli diye soru açan soysuzlara gelsin bu abimizle kızı cevap olarak

1|0
    0|0
  • Gerçekten Bravo

1|0
    0|0
  • Helal olsun

1|0
    0|0
  • Ben Daha Önce Görmüştüm... Ve Gurur Duydum

1|0
    0|0
  • Hayatta çocuklarımıza iyi şeyler ogretmeliyiz

1|0
    0|0
  • ben kürdüm ama bencede helal olsun o pkk soysuzlarına da hakkımı helal etmiyorum

0|1
    0|0
  • Bunlar bos isler her sey para

0|0
    0|0
  • Başın kapalı ama ırkçıyım diyorsun dinde ırkçılığın yeri yok önce bunları öğren

0|0
    0|0
    • Ciddi olamazsin 😂 videoda seni ne rahatsiz etti? Oguz demesi mi Türk demesi mi Atatürk demesi mi Altaylar demesi mi Ergenekon demesi mi?

• Video da beni rahatsız eden birşey olsaydı video dan bahsederdim ama ben senden behsediyorum beni rahatsız eden şey sensin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...