"Şimdiki aklım olsa yapmam" dediğiniz şakalarınız var mı? Kime yapmıştınız, nasıldı?

Şakalarınızda ne kadar ileri gidersiniz? Bu durum sizi hiç pişman etti mi? :D

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• bir arkadaşımla yolda yürürken bir yerde su birikintisi gördüm şakasına itekleyimde suya bassın dedim neren bilirdim ki elektrik direği çukuru olduğunu adam boğazına kadar suya battı şok oldum kış günü çok üzüldüm keşke yapmasaydım ama bilmiyordum okadar olucağını

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aklıma gelince bile tüylerim diken diken oldu.
    Şimdiki aklım olsa asla ama asla yapmazdım.
    #velhasıl
    Ben daha küçüğüm 7. Sınıfa gidiyorum kardeşim de benden 5 yaş küćük 2. Sınıfa gidiyor. Günlerden bir gün aklıma nerden geldiyse anneme bir şaka yapayım dedim.
    Ve okuldan bir abinin telefonunu alıp annemi aradım.
    +anne kardeşime araba çarptı dedim
    Annem şok oldu tabi sonra hemen şaka yaptım dedim ama annem şu an hatırlayamadığım bir sürü bişey dedi sonunda da akşam eve gelme dedi. Ćok pişman olmuştum ama iş işten geçmişti. Neyseki eve gittiğimde annem sakinleşmişti. O günden sonra bir daha asla anneme şaka yapmadım 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bir ara kursun birinde arkaaslar dabbeyi izledi bende sonradan geldim ama benim geldigimi bilmeyen 1 arkadas vardi bn icerde salondan falan sesler cikarip duvara vuruyodum sartelleti kapatyodum ama ole bir organize oldukki 5 kosi tek o arkadasa karsi ulan cocuk en sonunda dualar etmeye basladi olum ben cenabetim diye bagirmaya basladi bende gulmekten kendimi ele verdiydim ulan keske donuna sicirtsaydim :D :D

1|0
    0|0
    • Hahah sizin pişmanlığınız bambaşka bir yöndeymiş :D

• neden bilmiyorum ama bazen sirf ibnrlik icin yaratildigimi dusunuyorum :D

• Okul koridoruna biber gazı sıkmıştık. Öğleden sonra bütün okulu evlerine yolladılar. polis gaz ekipleri ifaye falan gelmişti

1|0
    0|0
  • Ayarsızım, o yüzden şakalara karşıyım. Şaka yapılmasından da nefret ederim.

1|0
    0|0
  • çok kavga ettim şaka yüzünden :)

1|0
    0|0
  • Şaka yapan biri değilim

1|0
    0|0
  • Yoktur

1|0
    0|0
  • Hayır yok

1|0
    0|0
  • Eski kıza "Melih öldü" şakası. Çok saçmaydı.

1|0
    0|0
  • Kimseyi sevmezdim

1|0
    0|0
  • Bunu şimdi burda anlatamam :))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Pişman olduğum şaka hatırlamıyorum. Hatta şimdiki aklım olsa @Motherteresa ve @imyourkingbitch e daha güzel şaka yapardım:)

2|1
    0|0
  • saka kaldıran bir insanım ama hiç şaka yapmam.

1|0
    0|0
  • sanal bir arkadaşım, bir kaç kez telefonda konşuşmuştuk. Kız bu arada. her konuştuğumuzda ilacımı içicem derdi merak edip sormadım. Meğer diyabet ilacıymış tabi sonradan anladım ama iş işten geçmişti :D Bu kız en ufak şeye evham yapar takıntı yapardı her şeye korkardı. Hele facebookda hacker olayları çok fazladır :D Neyse kıza dedim IP numaran bir hackerda daha sonra fake smslerle işi ilerlettim daha sonra özelden arayıp faşist diye farklı seslerden korkuttum :D gel gelelim sonuca kız bunlrı duyduğu an zaten el ayak titremesi olmuştu :D hemen facebook hesabını silmiş, whatsappı silmiş, son olarak hattını telefondan çıkarmış.. beni kardeşinin telefonundan arıyor bu şaka kurbanımız :D korkulu ses tonuyla titrek bir tonla başıma şunlar şunlar geldi diye anlatıyordu :D daha sonra geçiştirip kapadım telefonu :SDF tabi bunu hala bilmiyor ama pişmanım çünkü kızda şeker hastalığı varmış :( :DSDSA:FGSd

1|0
    0|0
  • Disipline gitmişliğim bile vaar :D

1|0
    0|0
  • El sakasindan nefret ederim. Ne yaparım nede izin veririm. Sakaninda adabi var fazlası doğru değil kimseye yapmıyorum onların da bana yapmasını istemem.

1|1
    0|0
  • Pisman olacak kadar kötü saka yapmadim hic

1|1
    0|0
  • Pek şaka yapmadığım için pişman olduğum şakam olmadı. Espri yapma yeteneğim olsun isterdim 😒😣

1|0
    0|0
  • aptal insanlar şaka yapar... o tip insanlardan uzak durun

1|0
    0|0
Yükleniyor...