Anne ve babalık bu kadar kolay mı?

Yıllardır yaşadığımız -kardeşlerimle- anne ve baba faktörlü sıkıntılarımız var. Şöyle anlatayım anne çöp toplayan bir insan, maddi olarak sıkıntılı değiliz hatta üç evimiz var, buna rağmen çöpteki eşyaları toplayan biri. Bugün çöpten aldığı vazolardan birkaçını attığımız için kurduğu cümlelerden birkaçı:
"Allah belanızı versin gavurlar."
"Gözünüz çıksın Sürüne Sürüne geberin."
"Aç susuz geberin de bir su vereniniz olmasın."
Her neyse bunları söylediği sırada ablamlardan birine vurmaya kalktı, araya girdim. Elim boğazına geldi. Daha sonra diğer ablama vuracakken istemsiz olarak yüzüne vurdum itecekken.
Yani günaha girdiğimin farkındayım ama her zaman biz mi suçluyuz? Baba desen hergün evden kovuyor, anne desen siz para getirmeyecekseniz defolun gidin diyor.
Gerçekten bizim suçumuz ne? Sadece bizim değil bu tarz şeyleri yaşayan herkese yazık değil mi?
Bunları yazarken bile anne'nin bedduaları sürmekte.

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Whaaat

1|0
    0|0
  • Allah yardimciniz olsun anne galiba cok cahil doğurdum e anne oldum gerisi onlara ait diye bir mantalitesi var galiba sen istemsiz araya girdin diye gunah olmaz arti bedduada oyle kolayca tutmaz cunku bir sucunuz yok onemsemeyin odaniza cekilin duymayin

1|0
    0|0
    • Günah olursa da Allah'ın takdiri. Malesef öyle, cahillik en kötü illet. Çok teşekkür ederim.

• Kulakliği takin muziği dinleyin umursamayin rica ederim

• koly olurmu aklın hep çocukta canından bir parça senden bagımsız hareket ediyor düşermi kalkarmı hasta olurmu herşeyde o olmalı olmak zorunda oluyda kendinden vazgeçsende ondan geçemen

1|0
    0|0
    • Hastayken başımızda bekleyen bir anne olmadığı için anneliği tatmadan anlayamayacağım sanırım. Yine de çok şükür halimize.

• Allah yardımcın olsun. Inşallah bir gün her şey güzel olur

• ben böyle fazlasıyla mutluyum ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...