Sizce birinden soğumanın en kolay ve en zor yolu nedir?

Hoşlanılan kişi veya bir arkadaş , sizi en kolay nasıl soğutabilir? Bence en kolayı , herkesleştirildiğimiz an olur. En zoru ise , ilgisini bariz bir şekilde gösterdiği zamandır. Peki ya sizce?

0|2
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında insan açık bulma makinesidir. Eğer ciddi bir şekilde istiyorsan sogumayi onu gerçekten her şeyiyle değerlendir. Azıcıkta şizofren e bağladın mi bu iş olur. :))

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hoşlandığım insan bir başkasıyla ilgilenirse, arkadaşım bana yalan atarsa çok kolay soğurum. Hoşlandığım kişi bana karşı samimi ve gerçekçi duygular besliyorsa, arkadaşım da bana gerçekten değer veriyorsa zor soğurum. İmkansız hatta.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bir akrabama açıldım 2 ay önce.. yemediğim laf kalmadı.. sapık oldum terbiyesiz oldum.. aradan 45 gün geçti.. özür diledim.. onca şey paylaştık gel özürümü kabul et dedim.. hata yapmadığım halde hatalı gibi davrandım.. ölüm var kalım var dedim.. umrumda değil dedi.. aşağıladı.. biz hiçbirşey paylaşmamışız.. o kadar şey paylaştık halbuki.. ama olmadı.. en azından "iyiyi kötüyü gördük birbirimizle çok şey paylaştık ama bu olay sebebiyle mesafeli olacağım dese canım feda idi"fakat şimdi nefret ettim.. artık olmuyor.. çok zoruma gidiyor.. birşey söyleyemiyorum. hayatında birisi var mı merak etmekten uyuyamıyorum.. ama ilginç bir şekilde ölse bir bardak su vermem diyorum.. içten içe kin tutuyorum...2 kelime konuşmadı benimle..

1|0
    0|0
    • Senin soğuma şeklin de , herkesleştirilmek tıpkı benim gibi öyleyse?

• İnsanları anlamak zor maalesef. Hepimizin çektiği şeyler var bu tip.

• aşırı bencil davrandı.. hiç beklemezdim..

• Yanında osurursun , geğirirsin , dişleri sarıdır , kollarındaki yüzündeki kılları almıyodur bla bla bla soğutur bunlar insanı

1|0
    0|0
  • hayatının merkezine koyduysan zor

kendi kendine soğumak istiyorsan görüşme onlun hiç bir şekilde

1|0
    0|0
  • Bende birini unutmaya calisirken arkadasim tavsiye etmesti onu sıcarken dusun yetmiyosa ikindii felan hayal et kesin cozum

1|0
    0|0
  • Sürekli trip atarsa soğutur

1|0
    0|0
  • Onu s. carken dusunmek cok etkili bir yontem😝

1|0
    0|0
  • bana göre yalan söylemesi ve paraya tapması. sadece menfaat uğruna beni sevmesi...

1|0
    0|0
  • Aynenn oyle sen sorunun icnde cevabida vermissin kendineeeee.. atesssss kömur bittimi soner

1|0
    0|0
    • Bu benim için cevap. Bir de sizinkileri duymak istedim :)

• Sana hikayemi anlatsammm dersin lan senin gibi insam kaldimi dunyada.. hic acmaya gerk. Yok bumevzulari gecen guzel olsun hayirli aksamlar

• :) Sana da hayırlı akşamlar.

• Haddini bilmeyen herkeze buz gibiyim

1|0
    0|0
  • salak yerine koyulduğunu anlamak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İstemediğin hareketlerini hatırlamak

1|0
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum

1|0
    0|0
  • En kolay bana ilgisiz davranirsa ya da güvenimi sarsarsa sogurum en zorda samimi bir şekilde sevgisini gösterip tek cümleyle beni havalara ucurursa 😊hem arkadaş için hem hoslanilan kişi icin ayni sekilde

1|0
    0|0
Yükleniyor...