Napıcam ben şimdi?

Annem çarşıdaydı eve geldi oturduk flan sonra yemek hazırladı oturduk sofraya babam yoğurt istedi önünde de kolası vardı kola var daha ne yoğurt dedim kızdı flan ben de bağırarak kalktm vericktm vurdu bana ben de odaya kaçtm annem ağlamaya başladı zaten normalde de babamla aram pek iyi değildir hep böyle sofralarda kavga ederiz annem bıktı artık yanıma geldi artık hiçbir şeyim değilsin dedi hakkım haram olsun dedi ben tabii o an delirdim şu an bile bu cümleleri ağlayarak yazıyorum çok kötüyüm çok pişmanm annem haklı biliyorum ama bana artık anne deme dedi off buraya sizlere anlatma amacım şu birilerine anlatmak istiyorum kendi kendime konuşmaktan deliricm çok kötüyüm

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ya sende neden babaya karşı böyle fevri hareketlerde bulunuyorsun ki suç sende babaya öyle bağırmaman gerekiyordu ama babanında sana vurması yanlış annende saçma sapan triplere girmiş nyse

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kizginlikla söylenmis sozler cok takma

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum kafayı yiycem zaten normalde de hiç arkadaşm yok kimse istemiyor beni çok yalnızm daha beter oldum şimdi deli gibi kendi kendime konuşuyorum

• Uzuldum :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kızgınlıkla söylemiştir yarına unutur dediklerini

0|0
    0|0
Yükleniyor...