Yaşadığın en heyecanlı olay neydi?

Yaşadığın en heyecanlı olay neydi?

1|2
17|25

En İyi Erkek Görüşü

• wc ye gırdıkten sonra suların kesılmesi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 16 yaşındayken kız arkadaşımla sokak'da, bağarıp sonra ortadan kaybolurduk. Bir keresinde de iş çıkışı kız arkadaşımla eve geç gitmişdik bizimkiler polisi aramışlar dı heryerde polis kız arkadaşım'la, bizi arıyorlar dı tlfon sessizde kalmışdı bir dünya câgrı vardi bir yabancı numara arıyordu açtım polis nerdesiniz diye sodu söyledim ve karakolda bitti iş ailelerimiz kız arkadaşımla bana kızmış dı ah gençlik ah😊

1|0
    0|0
    • ovvv dedlılık resmen heycan deyıl aksıyon olmuş :))

• Teşekkür derim😊

Erkekler Ne Diyor 24

• Önce bu:

http://i.hizliresim.com/pP4yjz.png

Sonra bu:

http://i.hizliresim.com/ZdNvL0.png

Sonra da Altınpark'ta yaklaşık 20 kişilik bir köpek grubunun peşimden kovalaması.

2|0
    0|0
  • 500 kişinin önünde Atatürk'ün öğretmenlere söylediği sözleri İngilizce olarak okumamdı sanırım :D

2|0
    0|0
  • Polislerden depar atarak kaçıyoduk zamanında

1|0
    0|0
  • Askerde çatışmaya gidecek olmam

1|0
    0|0
  • en son olanı anlatayım :D gerçi neden yaptın madem desen verecek cevabım yok :D

deniz hizasında keşfettiğim mağaraya girmek :D

1|0
    0|0
  • Zile basıp kaçmak tabiki de. Bazen ordaki esnaflar ahlak bekçisi kesilip bağırıyorlardı falan sanırsın zile değil anasına töbe yarabbim djdjdjeje

1|0
    0|0
  • Köyde pikniğe giderken dağ yolu vardı kenarı aşağı doğru 1000 metre uçurumdu ve sadece 1 traktör genişliğindeydi. Yolun bir yerinde altı boş küçük bir yarık vardı. Oradan geçerken uçurumdan düşüyorduk.

1|0
    0|0
  • Bu siteden bir kızı Nişantaş'ında görmek. O da beni gördü baya heyecanlandım ilk defa

1|0
    0|0
  • heycanlanamıyorum D:

1|0
    0|0
  • erkek yurduna kız arkadaşımı sokmak

2|0
    0|0
  • 140la giderken motor kazası yapmıstım ilginçti :D

1|0
    0|0
  • 15 yasında kuzenin z4ü kaçırıp çevirmeye takılarak 3 bin TL ceza yemek :d

1|0
    0|0
  • Kardeşimin kafasına giren fişi çekmiştim

1|0
    0|0
  • Şahinle Hız Denemesi :D

1|0
    0|0
  • Babamın arabasını kaçırmam

1|0
    0|0
  • Askerlik

0|0
    0|0
  • Cingenelere. bulasdik suruce kovaladilar ama muthis bir adrenalin var diya 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Bigun yine evdeyim kapı bir gıcırdadı aman tanrım didim

0|0
    0|0
  • Ilk opusmem

0|0
    0|0
  • 20 kişi saldırmıştı can havliyle çektiğim bıcağı tuttuğuma vurmuştum en az hasarı ben almıştım o akşam yinede kaçmayı seçip kaçmıştım😁

0|0
    0|0
  • Ilk buluşmada göğüslerini ağzıma vermesi

0|0
    0|0
  • arkadaşımla gece kulübünde tanıştığımız kızlarla gece sonunda grupsex yapmamiz

0|0
    0|0
  • evden çıkarken kapıyı hızlı kapatmıişımdır.

0|0
    0|0
  • Grup yapmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Hayatımı riske attığım an dfgas

1|0
    0|0
  • 3 arkadaş yola çıkarlar. Telefon çalar. Arayan tehlikeli bir anne. Arkadaşlar hemen gelicez der ve farkında olmadan 1 saat daha oyalanırlar. Eve geri dönerken ki heyecan tırsıntı hiç bir şeyde yok.

1|0
    0|0
  • Edit: Daha dün kızkardeşimle snapleşirken çektiğim fotoğrafı hikaye kısmına atmam, heyecandan bunu silebilecegimi unutup, yerine hesabı silmeye çalışmam ve sonucunda hesabı silmemdir. Aynı günün akşamında ev arkadaşlarımın uzu dalgalarından sonra hesabı yeniden açmamdır

1|0
    0|0
  • Lunaparkta yerden 90 metre uzaklıkta olduğum an :)

1|0
    0|0
  • Ayni fotoğraftaki gibi ormanda gecenin bir yarisi kuzenimle kaybolmustuk en kotusude etrafini goremiyorsun ve esek sesiyle irkiliyorsun evet bildigimiz esek

1|0
    0|0
  • bugün araçla hız yaparken az kalsın ölüyorduk :D çok zevki ve heyecanlıydı :D

1|0
    0|0
  • tavuktan kaçarken baya aksiyonlu ve heyacanlı dakikalar yaşadım :D

1|1
    0|0
  • Bugün yolda yürürken fark etmediğim köpeğin bir anda karşıma çıkıp neredeyse saldıracak olması ve Tabi ki sahibi köpeği tutana kadar donup kaldığım için nerdeyse hastanelik olacak olmam sanırım :)

1|0
    0|0
  • Hayatımın her anı aksiyon

1|0
    0|0
  • Hatirlayamadim

1|0
    0|0
  • üç yaşında uçurumdan biberonum uçmuştu ve kendimi sarkıtmıştım hiç unutmam fklds :D

1|1
    0|0
  • Kangal kovalamıştı.

1|0
    0|0
  • korku evi.. s. s.

1|0
    0|0
  • Lunaparkta tsunami ye binmistim çok heyecanliydi ajahsjd

1|0
    0|0
  • Sevgilim benden ayrılacak sanıp sabaha kadar bekledim. Uyuyakalmış