Neden tüm değneklerin ucu boklu oluyor?

Okulu ailemden ayrı bir yerde okuyorum. Bölümümü sevmiyorum, işi beceremiyorum. Buradan iyice sıkıldım. Ailemin yanına gideceğim iki haftaya kadar ama oradan da korkuyorum. Babam buerger hastası. Bilmeyenler için, damarları tutan bir hastalık. Ayağında bir yara başladı ve her gün ağrıları oluyor. Sigarayı bıraktıramıyoruz. Muhtemelen amputasyona gidiyor sonu... Annem bir aya kadar işsiz kalacak. Ben çalışacağım yazın. Yani yine huzur yok. Evlenip yuvamı kurmak istiyorum ama okul bitmedi, ortada iş güç yok. İnsanlar bir şekilde mutlu olabiliyor ama benim tuttuğum tüm değneklerin ucu boklu. Neden böyle oluyor?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin kotu dönemleri oluyor hayatta elbet geçecek. Ama 1 yil ama 5 yil sonra... Çok gecmis olsun. Allah kolayliklar versin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yani zor zaman tabii geçmiş olsun babana da ama bir sekilde hayata tutunman gerek. Emin ol başkaları mutlu oluyor diye bir sey yok. Herkesin garip garip dertleri var sadece ortaya dökemediği. Ailene destek ol babanla tekrar konuşun güzelce eminim düzelecektir bırakacaktır sigarayı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• allah yardımcın olsun

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• boka soktuğun için

0|0
    0|0
Yükleniyor...