Lütfen Yargılamadan Okuyun Lütfen?

Arkdaşlar kimseyi kötülemiyorum kimseye lafımda yok sadece görüş almak istiyorum 8 aylık bir çıktığım var kendisiyle görüşlerimiz çok zıt mesela Atatürkü severiz biz ama onlar sevmez vatanı da sevmezler. Dİn olarak da çok zıtız biz sevgilimle. Benim ailem onu istemeyebilir onun ailesi de beni... aslnda annesi onun çevresindeki herkes seviyor beni fakat işin içine benim ailemde girerse görüşlerden dolayı zıtlıklar ortaya çıkıyo. sizce ne yapmalıyım? sevdiğim için nolursa olsun ilişkime devam mı etmeliyim aile olayını ne yapabilirim anneme ondan bahsetmek istiyorum ama nereli kimden diye sordugunda verdiğim cevaplardan dolayı karşı çıkabilir bu ilişkime. fakat ayrılamıyorumda sevdiğim için. Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız? Lütfen sert eleştirilerde bulunmayın...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Meshep Ve Kültür farklılıklarımı Var

1|0
    0|0
    • Evet baya zıt. Biz neyi destekliyorsak onlar tam tersini destekliyor.

• Onlar sünni kesim işte namaz kılıyolar biz aleviyiz kılmıyoruz o nigdeli ben tokatlıyım

• Daha önce Aynı duruma düşmüş birisi olarak sana yardımcı olabılırım kardeşim mesaj at Benım goruslerım dıger ınsanlara uygun gelmeyebılır.

En İyi Kız Görüşü

• Valla biz mardinliyiz kuzenimin başına geldi aynı şey kız arkadaşının ailesi aşırı milliyetçiydi Kürtlere vatan haini olarak bakardı. İş ciddiyete binene kadar manisalı sandılar bizi bu arada ailesi çok sevdi teyzemleri sonradan öğrendiler sorun olmadı

1|0
    0|0
    • Dimi yani insanlar kaynaşırsa aradada sevgi varsa sorun olmaz ama benim ailem sıcak bakmaz ki onlara...

• Oda senin elinde aradaki bağı sen ve sevgilin kuracaksınız akıllıca hareket edin 2 tarafında gönlünü fethedin

• Insallah bakalım

Erkekler Ne Diyor 4

• senin yerinde olsam hemen terkederim evlelnince mutlu olamazsınız sadece bu dönemde herşey size şirin gelmekte

1|0
    0|0
  • Sert bir eleştiri olarak lütfen kabul etme ama bu yolun sonu uçurumdur.

1|0
    0|0
    • Hayır öyle anlamadım bende uçurum olmasından korkuyorum aslında

• Aynen netice öyle olur hanımefendi henüz yolun başında iken yolunu ayır bir gün çok pişman olursun.

• bende atatürk ü çok seviyorum..
    gerçek bir cumhuriyetçiyim...
    karşı fikirde olan birisine bir bardak su vermek istemem...
    o kadar..

1|0
    0|0
  • aileler önemli, ayrılmalısın yoksa zaten onlar ayıracak bir şekilde

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...