Herşeye karışıyorlar var mı fikri olanlar?

Ya ne yapmak istesem ailem karşı çıkıyor evdeki erkek kardeşlerimj görmüyorlar sırf ben kızım diye herşeye karışıyorlar ama gerçekten bıktım yani benim doktor mimar falan filan olmamı istiyorlar okuyorum zaten ama benim hayalimdeki meslek umurlarında değil hep bir laf hep bir laf benim için önemli hi yetenek sınavı var onun için ders almam gerek durumumuz iyi fakat oraya gidemezsin kazanirsan kazan kazanamazsan kazanma dediler sanırım hayatımda hiçbir şeyde karar bile veremedim artık kendi kararlarımı vermek istiyorum sonucu kötü olsa bile bu kararı ben vermiştim demek istiyorum yani hapishanedeki suçlular benden daha özgür diyebilirim bu kadar yasaklama koruma niye yani kendi hayatımda kararlarımı ben veremeyeceksem niye yaşıyorum? Hatta bir kardeşim t*p gibi ona karışmıyorlar aileme karşı gelince derdimi anlatınca ise alaya alıyorlar biraz yardım edecek olan var mı?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Piskologa götür herkesi 😁

0|0
    0|0
  • karisirlar

0|0
    0|0
    • Karisirlar tabii ki ama arkadaşlarımla bile sadece 1 kere dışarı çıkmam icin izin vermişlerdi oda 1 saat bu kadar karışmaya gerek yok

Kızlar Ne Diyor 1

• En buyuksen olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...