Daha önce oynadınız mı?

Daha önce oynadınız mı?

Çocukken hep erkeklere özenirdim kız arkadaşlarım ip atlarken ben erkek arkadaslarla taso falan oynardım oyuncak bebekleri de hic sevmezdim hic oyuncak bebek istemedim ama bana uzaktan kumandali araba almaları icin aglamistim ya ahahah kızların her şeyi fazla basitti erkeklerin oynadıkları heyecan vericiydi hala da öyle 😂 Siz daha önce bunlarla oynadınız mı?

0|1
13|28

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Hemen hemen hepsini oynadım o boncuk tanacasıyla küçüktük tabi kuzenimin yanağına dayamış sıkmıştım kocaman bir morluk oluşmuştu yanağında birde Ordudayken beyblade ni kırmıştım :D Eski oyunlar çok güzeldi ne günlerdi :)

1|0
    0|0
  • Torpilin kız kaçıranın barutunu çıkarır , eski alüminyum anten çubuk borular olur onları 4-5 cm parçalar bir tarafını ezer sonra o baruttan biraz koyup ucuna fitili iliştirip ağzını büzerdik boruların.
    hem daha etkili hem daha çok ses çıkardı patladığında..
    evet oynadık hepsini..
    şeyde var bu futbolcu kartları falan..

1|0
    0|0
  • Çocukluğumu özetlemişsin. Bir kames topla bilyeler sporcu kartları olsa tastamam kadro :D ah ah beyblade nin yeri bambaşkaydı be pazardan alırdım her hafta beyblade söker söker farklı parçalardan canavar gibi beyblade yapardım o zamandan belliymiş mühendis olacağımız parçalayıp daha iyisini yapmak genimizde var :D bence sen erkeklerin yanında büyümüşsün abin felan da vardır. Yoksa abi nasıl kızsın sen.

1|0
    0|0
    • Mahallede erkek fazlaydi kizlar sacma sapan ip atliyodu erkekler kosturuyodu bagirisiyodu daha hoştu 😂😂😂 sabahtan aksama kadar oyuncak bebek saci tariyolardi ya bende erkek arkadaslarla kostururdum ahaha

• Savaş çıksa erkek gibi savaşırsın o zaman sen :) memleketin böyle kızlara ihtiyaçları var popo gögüs açanlara değil helal olsun.

• Gerekirse tabiki. Tesekkur ederim

• Evett

1|0
    0|0
  • bir zamanlar

1|0
    0|0
  • Hepsi de vardı bende.

1|0
    0|0
  • Pokemon nerde

1|0
    0|0
  • Duygulandim 😥😥😥

1|0
    0|0
  • hepsıylen oynadım tasolarımı hatıra olsun dıye poşete koydum sakladım..

1|0
    0|0
  • Catpat elime yapismisti taşlardan mysty vardı bende lan o kadar cips alirdim ash çıksın diye çıkmazdı az kız korkutmadik kız kacranla 😂😂mantar tabanca daha etkiliydi.. tabanca olmasa küçük taş koyar öyle patlatirdik..😂😂😂😂😂😉😉

1|0
    0|0
  • kızkaçıranlar çok guzeldı

1|0
    0|0
  • mantar tabanca eskilerin efsane oyuncaklarından

1|0
    0|0
  • Hepsiyle oynadım 😂

1|0
    0|0
  • Çocukken bunlarla oynardım şimdi gerçekleriyle oynuyorum

1|0
    0|0
  • hepsini oynadım ama misket/bilye koymamışsın olmadı hatta futbolcu kartları vardı onlar nerde

1|0
    0|0
  • Okuldan s0nra tas0 oynaya 0ynaya deliye dönerdik mahallece. Ne günlerdi be duygulandirttın la

1|0
    0|0
  • Benim ekipmanları toplamışsın :D

1|0
    0|0
  • tabikide birde yugioh kartları var dı

1|0
    0|0
  • Hepsini oynadm 😂

1|0
    0|0
  • Evet ben oynadim 😄😄😄

1|0
    0|0
  • Patlayıcılar güzeldi

1|0
    0|0
  • Hepsiyle oynadım

1|0
    0|0
  • Off be ne günlerdi

1|0
    0|0
  • ohoooo😊😊😊

1|0
    0|0
  • taso dışındakilerle oynadım

1|0
    0|0
  • Bunlardan daha çocuğunu hatta 😃

1|0
    0|0
  • Elimde patladı :))) Tövbeliyim torpil den

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Duygulanan çıksin kasiyor

2|0
    0|0
  • Ben hem kızlarla oynardim hem erkeklerle ama en cok erkeklerle oynarken keyif alırdım çünkü ne yalan soyleyim kizlar cok mizmiz. hepsi prenses olacak 😒 Haci erkeklerle oynamak. Daha eğlenceli yaa 😂 Büyüdüm hala erkeklerin muhabbetlerinden keyif alıyorum. Mesela bir kiyafet tartışmak yerine bir maç konuşmak daha güzel 😂😂

1|0
    0|0
  • Yaa çocukluğuma döndümm nerden buldun bunlarıı :D Valla bizim mahallede kızlarla oynardık biz bunları :D şu torpilli silahı hiç yapmadık ama diğerleriyle oynardık :) özellikle çat-pat yaa ben onun varlığını bile unutmuştum görünce duygulandım gerçekten :D

1|0
    0|0
  • evet oynadım :D

1|0
    0|0
  • oho bayram günü mahalleyi savaş alanına çevirirdik :D

1|1
    0|0
  • Ben kızlarla oynamazdim ki bu resimdekilerle ömrüm geçti birde meşe oynardım bunlara ek :)) su tasolari görünce içim bir tuhaf oluyor be

1|0
    0|0
  • Hiç oynamadım 😄 evcilik oynardım :dd

1|0
    0|0
  • ben hala torpil patlatıyorum.

1|0
    0|0
  • Bende oynadım 😀

1|0
    0|0
  • evet oynadım ve bende aynı senin gibiydim hala da öyleyim :D