Bazı din düşmanları neden inanan insanlara saygı duymuyor?

Cidden ateist olabilirsiniz başka bir dine de inanabilirsiniz ama neden bu kadar nefret dolu bazıları?Bazı din düşmanları neden inanan insanlara saygı duymuyor?

0|0
11|23

En İyi Erkek Görüşü

• ben islam düşmanı olsam var ya bu ülkede saniye durmam. bunlar düşmanlık yapmayı da beceremiyorlar ki

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• İslam Hoşgörü Dinidir. Biz Müslümanlar Kafirleri Hoş Görelim Onların Hal ve Hareketlerini Dikkate Almaya Gerek Yok Aleni Olmadığı Sürece.

Zira AZRAİL A. S. Göründüğü Vakit Tövbe Kapısı Kapanacaktır.

1|1
    0|0
  • İslamofobi diye birşey çıkardılar. Yahudiler sokak ortasında ibadet etse fantastik bulurlar , müslüman görünce cin çarpmışa dönüyorlar.

Kimse kimseyi inancı üzerinden yargılamamalı.

2|1
    0|0
    • İslam o kadar büyük ve yüce ki, düşmanları da o derece saldırgan ve kuduz boğa gibi...

• Çekemiyorlar ve korkularından sosyal ortamlarda ötüyorlar

1|0
    0|0
  • Ebû Cehil ölmedi, ölmeyecek, kıyamete dek de yaşayıp kıtalar dolaşacak. Mûsâ varsa Firavun da olacak. Hatta olmalı ki, Mûsâ'nın ulviyeti daha bir mânâ kazansın... Kısacası kim ne yaparsa yapsın ancak; mezhebinin ve meşrebinin gereğini yapar...

1|1
    0|0
  • Bazı yarım akıllı zengin züppeleri Bagırtarak denize dökmeli.

1|0
    0|0
  • kuyruk acıları var müslümanlardan demekki, biz hoşgörülü davranalım kimsenin kışkırtmasına gelmeyelim önemli olan bu

1|0
    0|0
  • Sen rahst ol kardeş bunların hepsi bir bir yazılıyo öyle bir kamera var ki kaydı hiç bitmeden bütün bir ömrü kaydediyo bunların hesabı sorulmazmı sanıyolar

1|1
    0|0
  • Ben şahsen hiç dert etmiyorum : ) Öldükleri zaman kimin kokacağını göreceğiz sonuçta : )

1|0
    0|0
  • Empati yoksunlugu iki taraf icinde ciddi sorun

1|0
    0|0
  • Kokan insan herkesin midesini bulandırır. Bu nedenle otobüse binmem ben asla.

0|0
    0|0
  • Çünkü gözleri kör; tasaup içindeler yanmaya giden yolda yalnız yürümek istemiyorlar :)

1|0
    0|0
  • Bu müslümanlar içinde geçerli

0|0
    0|0
    • Kime göre? Neye göre? Ben herkese saygı duyuyorum ve müslümanım

• ateist misin? sen de ateistler saygılıdır gibi bişey ima edip genelleme yapamazsın o zaman :)

• Değilimde zaten BN ateist bir çocukla dine küfrettiği için kavgaya girmiştim lisede izin vermem saygısızlığa

• Dine inanan insanlar aptaldır ve bunu kabul etmedikçe de bunu söylemeye devam edicem. Bir fikir mantıklı değilse bırakırsın ve ona devam etmezsin. Devam edeceksen de ben aptalım beni rahat bırakın diyebilirsin. Sorgulamayan, biz ailemizden bunu gördük gardaşş diyen herkes aptaldır.

0|0
    0|0
    • Ben bütün dinleri araştırdım onun dışında teizm, ateizm... vs. Ama hala islam dinini mantıklı buluyorum.

• 3 tane "semavi" din vardır.
      4000 yazmadım zaten.
      Madem 3 din olduğunu savunuyorsun.. hinduizm, budizm nedir?

• Hinduizm budizm... gecmisteki insanlarin kei cikarlari icin ve de toplumu duzene sokmak amaciyla uydurduklari dinlerdir

• çünkü inananlar onlara saygı duymuyorda onda biz saldırıyoruz onlarda bize saldırıyor kısa sa kısas

0|0
    0|0
  • Ateiste saygı duyuluyomu ki Ateist dine saygı duysun

1|0
    0|0
    • Ben saygı duyuyorum. Ve onları bu şekilde aşağılamıyorum.

• Ateistlerde o şekilde Dine saygı duyan var duymayanda

• İnanan insanların da pek saygı gösterdiği söylenemez

0|0
    0|0
  • din düşmanıyım saygı duymuyorum

0|0
    0|0
    • O zaman insan değilsin. İnan ya da inanama. Başkalarına saygı duymayan insan değildir.

• yoo gayet insanım kanıtlayabilirim saygı duymamam gerektiği düşüncesine bile saygı duyamıyorsun sende insan değilsin o halde :D komikleşmeyin niye saygı duyayim kicehaletten başka bişey değil amaaan bu konuşmayı sürdürmeyi düşünmüyorum çünkü sizin belli bir üçgeniniz var onlarda sekip duruyorsunuz onun dışında gizli kullanıcı olma yahu görüşlerini dile getirmekten utanıyorsun sanırım :D

• Haklılar ama.

0|0
    0|0
    • Bir kadın baş örtüsü takıyor diye o kadını aşağılamak haklılık mı?

• Aptal oldukları için.

1|1
    0|0
  • sen bunları bulmuşsun ama
    bir sürü kapalı olupta akla hayale gelmedik sapkınlık yapanlarda var..
    karamanda erkek çoculara musallat olanda var..
    bitliste 9 kadına tecavüz edende..
    bence sen bu konulara hiç girme..
    bizleri aşar bu konular..

0|0
    0|0
    • Siyaset bilimi okuyan birine bu konular seni aşar demek...

• bilim okumak ayrı hayatı yaşamak ayrı şey..
      sizin gibi okuyup herşeyi bildiğini düşünen insanlar kısa zamanda yanıldıklarını göreceklerdir.
      gerçek hayat düşündüğünden çok farklı ve gerçek senin o siyaset bilimi kitaplarında asla yazmaz.. şimdi değil okulu bitirince buradan görüşelim derim...

• Burası musluman bir ulke begenmeyenleri disari alalim. Ya saygi duyucaksiniz ya da sizde saygi gormeyeceksiniz bu kadar basit

2|1
    0|0
  • eee doğruları söylüyorlar :D

0|0
    0|0
    • Kime göre doğru. Bir kadının baş örtüsü takması iğrençlik ama erkeğin erkekle yatağa girmesi özgürlük bunların gözünde.

• bir erkeğin bir erkekle yatağa girmesi sana göre iğrençlık olabilir bunu iğrençlik diye haykırabilirsin tıpkı bu bacımızın turbanlıları iğrenç bulduğu gibi bunda bir şey yok senin kişisel görüşün bu saygı duyarız :D

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu ataistlerin çoğu sorunlu insanlar dine inanmaya bilirsin ama saygı duymak zrundasin o zaman muslumanlarda taslasin onlari hepsi özenti ve farkli olma cabasi icinde

1|1
    0|0
  • İnsanlar bilmeden, tanımadan birbirini eleştirmeye çalışıyor. Bu tum dinler için geçerlidir. Herkes eleştirmek için eleştiriyor. Doğru veya yanlışlığı sorulmuyor ki onlara? İnsanlar ne zaman bu kadar saygısız ve hoşgörüsüz olmaya başladı?

1|0
    0|0
  • Ben objektif bir değerlendirme yapayım. Hatta ilk önce hiçbir dine mensup olmadığımı söyleyeyim. Ateist veya deist de değilim. Ama şimdi , Müslümanların çoğu sırf Alevi diye , ateist diye , Hıristiyan veya herhangi bir şey diye , sokak ortasında dövülebiliyor. Bu fotoğrafını attığın arkadaşlar ise sadece sözlü beyanda bulunmuş. İslamiyet hoş görü dinidir deniliyor ama bunu uygulayabilen çok az sayıda Müslüman var. Etkiye tepkidir bu. Topu duvara atarsan geri döner.

1|0
    0|0
  • insanların değerlerine dil uzatmayı marifet sanan aptallar oldukları için

1|0
    0|0
  • bizim dinimizde yok mesela baska inanana saygısızlık etmek islam guzel din ister kabullensinler ister etmesinler :)

1|1
    0|0
  • Bu kadarını ben de tasvip etmiyorum ama Hindistan'da ineğe tapıyorlarmış hahah diye alay eden insanların kendi inançlarına saygı gösterilmesini beklemeleri ironik.

1|1
    0|0
    • Ben hinduizme ve bütün dünyadaki diğer dinlere saygı duyuyorum ve bir müslüman olarak diğer insanlardan dinime saygı beklemem ironik mi?

• Maalesef çoğunluğun oluşturduğu algı bu.

• aptallar çünkü :) ülkenin gelişememe sebepleri

1|2
    0|0
  • Sozde muslumanlarin cok mu itibari var? Bende sana cok somut ornekler sunabilirim. Sizde az degilsiniz.

0|0
    0|0
  • Neden tek taraflı bakıyorsunuz. Sadece ateitlerin müslümanlara tavrı değil bu. Iki taraflı da böyle saygısız küçümseyen tavırlar var.

0|0
    0|0
  • Bence bir insan saygı görmek istiyorsa önce kendisi saygılı olmalı

0|0
    0|0
  • Ülkenin gidişatı ve olan olaylar...

0|0
    0|0
    • inanan insanlar çok saygı duyuyor ya ondandır belki.

Yükleniyor...