Tövbe ettim pismanim.. simdi o istedigim huzuru nasil bulacam?

Icimde huzursuzluk var. Yaptigim hatalardan pismanim. Ve bugün tövbe ettim terkarlamayacam. Önceden de ettim ama ayni hataya düstüm. Simdi gercek anlamda tekrarlamayacam. Mutlu olmak istiyorum artik. Korkuyorum ama, huzuru bulamiyorum. Bana ne önerirsiniz? Benim icimi rahatlatabilir misiniz? :(

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İşlediğin günah her ne ise, o senin bir hatan olmuş. Şeytan seni kandırmış. Bu durumun ise ikinci hatandır. Şeytan seni, Allah’ın rahmetinden, mağfiretinden umutsuz hâle getirerek seni iki kere çökertmeye çalışıyor. Yapman gereken şey, madem günahından tevbe ettin hızlı bir şekilde iyilik yolunda ilerlemen olmalıdır. Gerisi doğru değildir. Bir de bu açıdan düşünmeye çalış.

0|0
    0|0
    • Hayat çetindir, siz kendinizi yorumlarken bile bile yanlış yapıyorsunuz. Şeytan sizi böyle bir kurcalama ile geri dönülmez zannedeceğiniz bir sürece sokuyor. Bunları düşünme yerine, bundan sonra sorun olmayacak bir hayat yaşamaya bakmalısınız. Kırk kere yıkılın ama yıkıldığınız yerde kalmayın, kalkın ve yürüyün. Hayat böyledir, biz böyle kazanacağız cenneti inşaallah.

• Hep mi şeytan suçlu yav hep mi şeytan... Hırsızın hiç mi kabahati yok :D

• Nefis ve şeytan.

Erkekler Ne Diyor 15

• ben de her gün şarap içmeyeceğim diye tövbe ediyorum

0|0
    0|0
  • Maşallah. İnsanın Her İstediği #ANINDA Olmaz.

0|0
    0|0
  • Tarikata falan girmene gerek yok ahir zamandayiz etraf iman hirsizi dolu simdi yapilacak is dogru yolun alimlerinin kitaplarini okumak cunku artik bu zamanda kalmadi gibi eskiden cok vardi o alimlerden dinimizislam. com sitesini ziyaret etmeni ve oradaki hakikat kitapevinin kitaplarini okumani tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • O huzur bende

0|0
    0|0
  • Bidaha yapcaksın bunu anladim

0|0
    0|0
  • Dinini ögrenmeye calis. Zaten biliyorsundur illaki ama aç bidaha tekrar oku ve bilmediklerini ögren dini sohbetleri dinle osman ünlü nün sohbetlerini dinle youtubede var

0|0
    0|0
  • güzel etseydin bir daha düşmemek için

0|0
    0|0
  • nakşibendi tarikatına gir kardeşim o nur yüzlü gavsı sende görünce emin ol huzuru bulacksın

0|0
    0|0
  • tövbende samimi ol

0|0
    0|0
  • Sevgili bul

0|0
    0|0
  • Rahatlatırım sorun olmazsa özelden ulaş bana.

0|0
    0|0
  • Simdi blmek gerek binkacini huzur isi kolay dertleselm mi? Halolur

0|0
    0|0
  • Eminmisin?

0|0
    0|0
  • Ne hata yaptin ki

0|0
    0|0
  • Namaz kıl. Allaha bağın daha da fazla gücleştirir