Kapat

Evlenilecek kiz bulmak niye bu kadar zor?

hersey var ama kiz yok kime soylesek dusunmuyorum diyor tip desen cirkin degilim para pul araba ev hepsi var saglikta cok sukur yerinde kizlar niye evlilik dusunmuyor?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• Öyle diyenler hic gerçekçi degil. Etrafımdaki tum kızlar evlilik meraklısı. Ben hepsinden ya 2 yaş büyüğüm ya da eşitiz ve ben bile daha düşünmüyorum evlilik. Yani anlayacagin kizlarin %95 i evlilik için can atar.
    Soruna da gelirsek cidden karakterli düzgün mantıklı bir ömür denecek bir tane bile erkek yok etrafımda. Cebinde parasi varmis falan tırt. Özel okulda okuyorum. Hepsi (bir iki kişi hariç) mi adi herif çıkar!

0|0
    0|0
    • o dusunenler artist ariyor

• onlar palavra :)

• Yok cidden öyle. Birinin görüştüğü biri var. Kız zengin ama cocuk orta halli ama namazında vs iyi biri. Sonuçta palavra değil:)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Çoğunun sevgilisi var o yüzden düşünmüyorum demeleri bahane kimide henüz erken diyor

0|1
    0|0
  • Cok genis bir mevzu bu. Kriterler onemli kisinin ne istedigi önemli. Belki sen yanlis kisiler seçiyor sundur

0|0
    0|0
    • iyide 1 tane yahu bir tane cikmazmi

• Tosba kabul ettim

• hala mesaj atamazsin diyor sana ulasmak obamaya ulasmaktan daha zor ya

• Devir 3-5 günlük ilişkilerin devri de ondan

1|1
    0|0
  • Bak ben daha kaç yaşındayım sanki. Daha dün evlenme teklifi aldım. Temelden başlıyacaktın. Ben 15 yaşındayken o 19 du şimdi 18 bitti bende evleniyorum onunla. dene derim

0|1
    0|0
  • Evlenecek erkek bulmak da kolay değil.

0|0
    0|0
    • nasil kolay degil ya is guc sahibi boy pos ev araba mal mulk hersey var ama yok iste senin elin yuzun duzgunse ahlak sahibi akilli bir kizsan kapinda kuyruk olurlar valla ben bile olurum yani o derece tum arkadaslar bekar ya

• Şans verdik de ne oldu yarısı adi çıktı.

• yarisimi? kac kisiye sans verdin

• Bende aynı soruyu erkeklere soruyorum evde kaldık

0|0
    0|0
    • hergeleni reddedersen kalirsin tabi

• Çünkü biz de robot değiliz önce aşk istiyoruz güven istiyoruz. Birde nasibin çıkmamıştır daha çıkar illaki

0|0
    0|0
    • tanimaya firsat vermeden nasil asik olunacakki

• Dediğim gibi nasibin çıkmamıştır daha bir bakmışsın evlisin , kısmet bu işler

• Nasip o işler

0|1
    0|0
  • Çünkü kızlarımızın kriterleri var (: herşey para , pul , tip değil

0|0
    0|0
  • Onu bunu birakta dinine ne kdr duskunsun?

0|0
    0|0
    • akpli degilim yavrucum baska kapiya

• Bırak Allah aşkına genelleme yapma ya bende ortuluyum bende akplyim ama öyle değilim ve sen böyle diyerek benim hakkima giriyorsun

• akpliysen bunlari yapan bir partide isin ne? onlara canak tutmak en az onlar kadar suclusun demektir sen sadece turkiyedekilerin degil suriyeli iraklilarinda gunahi boynunuza acliktan olen bebeklerin tecavuze ugrayan sabiilerim hepsi elleri yakanizda olacak bunu bile bile oy verin bakalim

Erkekler Ne Diyor 7

• Kader ve Kısmet İşi Dostum Varsa Yazılmışsa Kaderinde Muhakkak Karşılaşacaksın.

0|0
    0|0
  • Bizim evlenecektiniz kız doğmadı galiba :))

İleri de is adamı okursak 70 Yasin da 20 li bir manita bulursak sanırım o zaman evleneceğiz..

0|0
    0|0
  • tipsiz olsan bulurdun,
    maddi durumun kötü olsa yine bulurdun,
    anladığım kadarıyla fırlama falan değilsin öyle olsan yine bulurdun...
    iyi birisiysen bulamıyorsun maalesef

0|0
    0|0
    • tam uzerime bastin ayagini cek :)

• zor gercektennnnnnnnn

0|0
    0|0
  • Zor degil sen bulamıyosun

0|0
    0|0
  • Seçmece değil ki nasıl bulasın

0|0
    0|0
  • evlenek deme hacı :)

0|0
    0|0
    • ne diyim haci gel seni yatagami atiyim :)

• arkadaş ayağı yap :) hatta seni beğerniyorum işte senden hoşlanıyorum sana karşı tuhaf şeyler hissediyorum ne olduğunu bilmiyorum tuhaf oluyorum falan ayağına yat bir süre kız diyecek bana aaşık sonra onlar gerisini kafasında kurarlar :) bunu bir sürü kıza de :) :) biri olmazsa öbürü olucaktır yavaş yavaş geri dönüşler olur :)

• olmuyor benim ortamim yok okul bitti arkadaslar dagildi is guc sahibi koca adamim herkese yanasamam ters teperse adim cikar rezil olurum

Yükleniyor...