Devamsızlıktan sınıfta kalır mıyım?

BEn kolejde okuyorum, özürsüz devamsızlığım yok ancak özürlü (raporlu) devamsızlığım 33 gün. Sizce sınıfta kalır mıyım? Kalırsam nasıl bir çözüm bulabilirim onları sildirmek için falan, yardımcı olursanız sevinirim.

Güncellemeler:
Bu arada 33 gün zaten dilekçeden sonra tüm devamsızlığım izinli-raporluya geçti. Ancak karnemde hala gözüküyor. İzinli devamsızlıktan sayılıyor mu?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kalmazsn para ver para olmazsa baska bisi ver kesinlikle gecersin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yok ya kalmazsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tamamen ailenin okul yönetimi ile ilişkisine bağlıdır.. normalde kalman gerek.. ama işte burası türkiye kalmaya da bilirsin :) ( idari izin diye bir şey wardır pek bilinmez.. onu yazarlarsa sana okula gitmesen dahi geçersin )

0|0
    0|0
  • tonla para verecen birde sınıfta kalacan? güldürme beni :D bende özel lisede okudum. son sene devamsızlığı aştım ama kalmadım. power of the money dadsadsd...

0|0
    0|0
  • Çözüm: Biraz daha müdüre para bayılmak. O kadar para vermişsiniz bir de sizi sınıfta bırakırsa ayıp.

0|0
    0|0
  • Özel okulda oldugun için bırakmazlar sınıfta bir an önce velin okula gidsin düşürürler

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Devlet okulunda olsaydın kalmıştın

0|0
    0|0
Yükleniyor...