Saniye ile yapılmış hatalar, sizinde var mı bu duruma örnekleriniz?

Hepsine hata demek yanlış olur tabiki. Mesela arkadaşınız arar eve gelirken bir şey istiyor musun der, sen cevap olarak yok diyerek telefonu kaparsın ama arkasına çok pişman olursun bir yiyecek/içecek istemediğine.
Örnekler çoğalabilir tabi, benim için bilmediğim bir yere GPS ile gittiğimde yolda gösterilen dönüşün tam belli olmaması ve kararı kendim verdiğimde o kararın her zaman doğru olmaması olabilir. Özellikle İzmir'de böyle bir durumum olmuştu ve o yola geri çıkmak için 30 dakika harcamıştım :]
Bu durumlara saflıkları ve hani tatlı şekilde söylerek salaklıkları da ekleyebiliriz, iş saniyelik olunca salaklıktan sempatikliğe doğru geçebilir. Buna da kendimden örnek vereyim: Eski kız arkadaşımla yemek yapma muhabbetimiz olmuştu, ben salonda bir işle ilgileniyordum bilgisayarda, bana fırını açabilir misin ben bir odaya gidip geleceğim dedi, bende tamam dedim ama aklımda da bilgisayarda ki iş var tabi, gittim fırının kapağını açıp geri döndüm işime. Sonra geldi içeri, tatlım fırının kapağını açtığın için teşekkür ederim dedi. Gittim baktım harbi kapağını açmışım, gülmekten ağlamıştım ya :D (Soran olmaz ama fırını açmak = fırını ısıtmaya başlamak olmalı normalde :D )

Sizinkileri de bekliyorum :)

Güncellemeler:
Güncel!
Güncel.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• en güzel örnek trafik kazaları anlık hatalar

0|1
    0|0
Yükleniyor...