Kapat

Kızlar, neden yolda yürürken karşıdan bir erkek geldiği zaman direk telefona odaklanıyorsunuz?

Bunu sadece bir kızda görmedim yani 4/3 oranında kızların geneli yapıyor. Ben bakmıyorum ama böyle yoldan yanımdan geçerken direk telefona odaklanıyorlar bende yüzlerine değil telefona odaklanıyorum hadi yüzlerine baksam diyeceğim ki ulan tabi bakar telefona hayvan gibi baktın kıza diyeceğim.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• aaa bundan sonra bende dikkat ediyim. Bakayım bende yapıyormymuşum

0|1
    0|0
    • O benim anladığıma göre istemsiz oluyor istemsiz yapıyorsunuz. Ya karşıdakinden heyecanlanıyorsunuz ya da gerçekten beğenmiyorsunuz bakmasın istiyorsunuz.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• İlgilenmiyor gibi gözükmek için ya da utandiklari için olabilir ara sıra bende yapıyorum. :D

0|1
    0|0
    • Yok sanki karşınızdaki sizle çok ilgileniyormuş gibi. Bence bakması daha hoş değil mi sizin için yani öyle hayvan gibi değil de merhaba dermiş gibi. Toplum böyle böyle uzaklaşıyor bak nereye geldi konu. :D

• Ya bana göre sorun yok ben arkadaş canlısı bir insanım :D onu başka kızlara anlatacaksin.

• yok öyle dedim.

• Ben utanınca yapıyorum baska yere bakmak cok dikkat ceker hem bakmamak icin bir sebep telefon kurtarıcı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bu sana çok denk gelmiştir

0|1
    0|0
Yükleniyor...