Burada takılan herkes asosyal mi?

Bence burada takilan herkes asosyal. Ben de asosyalim ve sosyal biri olsam burada takilmam mesela. Siz ne dersiniz?

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim bendede sosyalfobi vardi onceden kucuklugumden beri, psikiyatriste gittm , psikiyatri sosyalfobinin ufak bir kisminin dogustan karakterde olabilcegini fakat dogustan gelen sosyalfobi- cekingenligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle cokdaha fazla artis gosterdigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya birkez bile olmadi mi? Yalnz hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 12

• alakası yok :D insanın canı sıkılabilir ve yalnız başına kimse olmadan vakit öldürmek isteyebilir :D film seyreder ks de takılır facebookta farmville 2 oynar :D yapar bir şeyler :D

ama gecesi gündüzü ks olan arkadaşlar var ki onlar için durum hakikaten kritik :D :D bir insan 3 ayda nasıl master olabilir arkadaş :D

0|0
    0|0
    • 7 tane gulucuk atmanin amaci :D

• onların altı tanesi nokta amaçlı atıldı :D :D
      aslında bir adet gülücük var o görüşte :D
      bunda da 1 tane var mesela :D

• İlginc birisin :))

• Biliyorum inanmayacaksın inanmak istemeyeceksin cevabımı duyduğunda yüzünü ellerinin arasına alıp ''Aman Tanrım bu doğru olamaz'' diyeceksin. Ama evet, buraya gelen herkes asosyaldir.

0|0
    0|0
  • Burasının birini bulmak ya da asosyallern mekanı gibi bir saçmalığa kendini inandırma... Özgüvenin düşük olabilir ama genelleme yapmak büyük özgüvendir..

Ayrıca gayet sosyal biriyim.. Yüzerim spor yaparım her vaktimi dolu dolu yaşıyorum... Burasıda birtanesi...

0|0
    0|0
    • Sakin ol sampiyon heyecanlanma. Sana bisey soyleyen insan oldugunda bu kadar zoruna mi gidiyor? Sen oyle degilsen ustune alinmazsin zaten kendini kanitlama cabasina girmezsin :))

• Sen kimsin lan ne konustugundan bihaber biri buyu felan mal mal konusma. Yazma o zaman

• Aferin ergen👍

• Evetbro

0|0
    0|0
  • Asosyal demeyelim ama sık takılan arkadaşların baya bir boş zamanı var ya da internet bağımlısı olduklarını söyleyelim :)

0|0
    0|0
  • ben agır asosyalim ama bazen çıkar giderim kafamı toplamaya

0|0
    0|0
    • Agir asosyal?

• Ozguvenin felan dusuk mu?

• büyüdükçe azaldı çocukken iyiydim

• Asosyalligin kitabini yazdim

0|0
    0|0
  • Evet herkes

0|0
    0|0
  • Hayir degilim

0|0
    0|0
  • Hayır kardeş sporcuyum

0|0
    0|0
  • Asosyal kime denir ki sosyal olmak isteyip de olamayana mı yoksa sosyal olmak istemeyene mi?

0|0
    0|0
    • Bilmem sence hangisi

• Bence olmak isteyip de olamayana, ben olmak istemiyorum mutluyum bu halimden.

• Nekadar asosyal var yok bilmiyorum ama asosyallere iyi gelir heralde mesela bana iyi geliyo : D

0|0
    0|0
Yükleniyor...