Her şeyi tüm açıklığıyla samimi şekilde anlatan kişiler değersiz midir?

Iyi niyetli insanların yaptıkları en büyük hata, kendilerini saklamadan oldukları gibi anlatmalarıdır. Bu da çoğu kişiye göre, o kişiyi değersiz kılar.

Sizlere göre de öyle midir? Yani Herşeyi tüm açıklığıyla samimi şekilde anlatan kişiler değersiz midir?

Hadi gençler. Gelsin Yorumlar :)

0|3
9|36

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Asıl değersizler, bu kişileri değersiz bulanlardır. Yahu gelmiş senin karşına, samimiyetiyle yalansız dolansız senden bile dürüst olarak açıklama yapıyor, kendini anlatıyor. Eee gereksiz sen daha ne istiyosun? Sinir katsayılarım arttı yine.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Aksine, kaybedecek bir şeyi olmayan birisidir. Onun gibi güçlü insanlari bulmak zordur. Herkeste kolay kolay kafa tutamaz. Derler ulan bu adam herşeyini döküyor ortaya, demek ki bilmediğim bir yönüde var ki bu kadar rahat. Demek ki elinde bir güç var ve ondan emin derler. Şahsen ben dişarida herkesin duymak istediği şeyleri söyleyen birisiyim. İnsanlara yine onlar hakkinda suratlarina vura vura bir çok şeyide söylerim. Umrumda bile değil.

0|0
    0|0
  • Sanırım değersizleşiyoruz.
    Anlatmadan , duygularını belli etmeden dursak daha elle tutulur bir hal alıyor..
    Üstüne bir de var olan şeyleri daha abartılı gibi anlatsak sanırım hint kumaşı gibi oluruz..
    Neysek oyuz ondan bı zamanda prim yapmıyoruz..
    Ama hayırlısı olan bu.
    Bence.

1|0
    0|0
  • Şeffaflığını herkese göstermeyeceksin. Bazı kişiler bu durumda dediğin gibi değersiz kılabilir. Ulaşılamaz şeyler nedense insanlara daha cazip geliyor. Bu da insanların salaklığı diyebiliriz. Ama doğru olan şeffaf olmaktır. İyi insanın bence temel taşıdır bu şeffaflık. Yani olduğu gibi görünmeklik. Sen senin gibi birini istiyorsan olduğun gibi kalmalısın.

1|0
    0|0
  • Her şey , tüm açıklığıyla herkese anlatılmaz.. Kontrollü olmak lazım. Dostu düşmanı ayırt etmeden herkese aynı tarifeyi sunanların değeri düşer tabii dürüst olsalar bile.

1|0
    0|0
  • Cidden merak ettiğim bir konu. sorun için teşekkürler. şahsi yorumum. karşı cins gizem bekliyor kendisi çözmek istiyor. hep kafasında aslında öyle dedi ama başka bir şey ima etti gibi düşünceler var. sonra benim gibi biriyle tanışıyor.
    Mesele daha önce tanıdığı erkekler bana gelsene film izleriz dediği zaman bu benle yatmak istiyor diyip ön koşul hazirlayabiliyor. ama ben bize gelsene sevisirim dediğim zaman hazırlıksız yakalanıyor. ve pek tercih edilmiyor. herkes gizli ajanda peşinde anlayacağın. ajanda da yazılanları okuyup deşifre edecek egosu öyle istiyor

0|0
    0|0
  • Kalitesiz bireylere gore evet degersizdir bakip da gormesini bilen kiymet bilir vefali kisiliklere gore ise degerlidir ilk durumdakiler iplenmemelidir

1|0
    0|0
  • Hayırsis

0|0
    0|0
  • herkese herşey anlatılmaz
    anlatılırsa insanlar bunu kullanır bu böyledir

0|0
    0|0
  • Tabiki öyle. Maske takacaksın, olmadığın insan olacaksın. O zaman kıymetlenirsin.

0|0
    0|0
    • Maske düşünce insan hayal kırıklığı yaşamıyor mu?

• Teşekkür ederim. Çok doğru değersizliğe mahkum maskesiz bir kesim var. Onlarda şuanda olduğu gibi stemkâr zaten. ;) Vazda geçilmiyor. Kalabalık içinde yalnızlardır. Nedeni şu, ortamda okadar çok düzenbaz dürüst maskeli varki, gerçekten kendi olan insanlar kendi gibi davranınca karşısındaki insan kuşkulanıyor. ''Kesin bir numarası var bunun''

• Nokta atışı yapmışsın!
      Aynen öyle!

• Değiller

0|0
    0|0
  • aksine çok değerli olurlar gözümde ama öyle değerli kişileri bulmakta zorlanıyorum herkez birbirinden önemli veya önemsiz bilgi alma peşinde sinir oluyorum soruyorlar soruyorlar cevaplıyorum salak gibi ben sorunca boşver diyorlar

1|0
    0|0
  • insanlar istedikleri şeyi duymak isterler tersini duyarsa dışlarlar istersen de oldugum gibi kendimi gösterdim senioldugun gibi kabullenmez insanlar

0|0
    0|0
    • Neden kabullenmiyorlar? Bende buna akıl erdiremiyorum...

• nefislerinin zoruna giden şeyi yapıyorsunda ondan insanlar senden onların nefsinin istedigin şeyleri yapmanı beklerle nefislerinin zoruna giden şey onlar için kötüdür çünkü nefislerini tatmin etmiyorsun

• tek tavsiyem , biraz ağırdan alman , en azından her insanı kendin gibi sanma , insan ilişkileri konusunda benimde çok başarılı olduğum söylenemez , ama kaybettiğim tek yer taviz ve fazla değer vermek onuda aşıyorum zamanla

1|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • olmamalı

0|0
    0|0
  • Degerlidir

0|0
    0|0
  • Samimidr işte

0|0
    0|0
  • Ben değersiz biri değilim.

0|0
    0|0
  • Değerlidir

0|0
    0|0
  • Evet öyledir. Herkes dürüstlük ister ama kimse gerçekleri duymak istemez duyunca da dışlar...

0|0
    0|0
  • yoo bence daha değerlidir ama nedense gizemli insanların daha ilgi cekici olduğu söyleniyor

0|0
    0|0
    • Lafta hep böyle.. :)

• Ben geri çevirmem çünkü kendim de öyleyim. Bu konuda canım fena yandığı için aklıma geldi ve sorayım dedim..

• sorunda zaten başta kıymet biliceğini bilmemen o yüzden cevirme dedim

• İnsanların ne düşündüğü önemli değil. Açık sözlülüğü çok severim.

0|0
    0|0
  • Çok sevilmezler genelde... çünkü her doğruyu heryerde söylemek doğru değildir...

0|0
    0|0
  • Değersiz olsalardı değer vermezdim ;)

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ne çok dürüst insan var bizim köyde.
    10. Köyün Muhtarı 😉😃

0|0
    0|0
  • aksine...

0|0
    0|0
  • En değerlidir. Yalan yok , riya yok , kıvırma yok, çekinme yok. Cesaret işidir.

0|0
    0|0
  • genelde öyle değerlendiriyorlar

0|0
    0|0
  • doğru söyleyeni kovarlar, hemşo 9 değil 99 köyden

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• En değersiz insanda değerlendirilsem dünya da yine samimi olmaktan ve dürüstlüğümden ödün veremem. Suni ve politik olmak insani değildir.
    Şahsiyet dünyadaki tüm değerlerin üstündedir vesselam..

0|0
    0|0
  • Bence degersiz degil, durusttur.. pek sevilmezler..

0|0
    0|0
  • Bence dogal insan en iyisi tilki ler itici

1|0
    0|0
  • Degersiz kilmazda bazen insan kendinede birseyler saklamali

0|0
    0|0
  • Herşeyi açıkça söylerim o yüzden tanıyanlar çok sever lafı çevirmeyi sevmem😊😊

0|0
    0|0
  • Sevilmezler pek sedom

0|0
    0|0
  • Hayır tabi ki de bunu diyen kim ya?

0|0
    0|0
  • Kendimden biliyorum, işimiz daha zor böyle..

0|0
    0|0
Yükleniyor...