Beni bir dinler misiniz NOLUR?

Üniversiteye ilk başladığımda, benden hoşlandığını belli eden bir çocuk vardı. Fakat aramızda bir şey geçmedi. En başta hislerimden emin değildim, sonradan çok aşık olduğumu farkettim ve duygularımı bastırdım. Sonra bazı nedenlerden dolayı ben üniv. i bıraktım.(açıktan devam edicem)
Ve ondan da ümidimi kestim, bir beklentim zaten yoktu zira flört düşünmüyordum hâlâ da düşünmüyorum. Yaklaşık 5 aydır filan onu hiç görmüyorum ve uzun süre unuttuğumu sandım, aklımda hiç yoktu ama arada bir rüyalarıma giriyordu. Ve şu son zamanlarda da onu aslında hâlâ sevdiğimi anladım. İçten içe beni görmedği için eğer bana karşı hâlâ hisleri vardıysa bile artık tamamen unutmuştur diyorum. Gözden uzak gönülden ırak... Ama bu durum benim için niye geçerli değil ya ben mi anormalim?😕 Acaba o bana karşı gerçekten bir şeyler hissettiyse hâlâ aklına geliyor muyumdur?

Gelelim esas soruya. Garip gelebilir ama ben ona bir arkadaşım vasıtası ile bir paket vermek istiyorum. Çok değer verdiğim bir kitabı hediye etmek istiyorum. Ve içine de küçük bir not düşücem. Aslında onu hiç unutamadığımı ama hiçbir şekilde beklentimin de olmadığını. Sadece içimdekini bilsin, ve rahat edeyim istiyorum. İleride kaderimde varsa olur, yoksa da oturup ağlamam yoluma devam ederim... İlla o olsun demiyorum. Anlatabildim mi? Böyle bir şey yaparsam o kişi ne düşünür?

Güncellemeler:
Daha fazla görüş gelsin ey gençlik
Üşengeç olmayın
Daha fazla görüüüüşşşşşşşşşşççşşçç

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• hic bulandırma denizleri o iş olmaz boku nekadar karıştırırsan okadar kokar uzak mesafe bir cacık olmaz o işden erkeklerde kitap okumaz cok fazla ziyan olur o kitap ilerde karsina daha iyi bir insan xcıkar acele etme herkesin var öyle cam kırıkları unut

0|0
    0|0
    • Bir şey olmasını beklemiyorum zaten. Uzak mesafe derken ayrı ülkelerde falan değiliz yanlış anlaşılmasın.

• ee ülke bir de sehirler semtler birmi bide madem beklentin yok niye cocugun aklını karıstıeıtoaun demiycekmi iyide benden ne istiyosun ne beklentin var ne yapmamı istiyon diye

• Anlatamadığım şeyler var ya boşver

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Sağlık olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...