Kapat

Isyerine dava acip kazanan var mi hic?

Calistigimiz sirket, bizden habersiz sigorta cikisimizi yapmis ve biz hala calisiyoruz. Mahkemeye verecegim elimde ise ne zaman girip cikis bulunan kagit imzalarim bulunuyor birde 3ay once cikisimiz yapildigi icin birde teknoparka kartla giris cikis yapabiliyoruz bunun kayitlarida var. Avukata tum bunlari soylememe ragmen delil yetersizligi dedi kazanamazsin dedi ben daha ne sunucam deli olucam ya

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• kaç kişisiniz hala devammı ediyor ssk sız çalışma

0|1
    0|0
    • Bu cuma biraktim. Simdi sigortaya gidiyorjm habersiz cikis yapildigimi ve bu cuma ciktigima dair resmi kayit bulundurucam. Diger arkdaslar razi bu duruma. Is bulamam ben diyorlarlar bide deliricem tek basina giriyorjm bu ise.

• yanında sana destek olacak ve şahitlik edecek 2 arkadaşın olursa daha iyi olur ve zaten bu şikayetinden dolayı hala devam edilen birşey varsa artı cezada kesilir tekte olsan bu yasak dikkate alınacaktır.. başarılar.

• Bu ulkede dava açıcam diyip gaza gelenden korkacaksın. Benden once dava açıcam diye heryeri birbirine katan adam vazgeçmiş davadan, üstelik işverenle ilgili bir anlaşma yok. şahitte yok. tek şahit oydu. Sana soyle soylıyım iş yerinde 5 kişyiz. 3 kişi bu duruma razıydı. bir kişi de o bahsettiğim kişi vazgeçmiş. Nefret ediyorum bu ulkedenin insanlarından nefret... Adam senin sigortanı yatırmayıp gidip ailesiyle haftasonu dışarda yemek yiyor sefasını surduruyor. Bu iş yere nerde biliyormusunuz? ulkenin en iyi universitesiyle anlaşma yapan (ihale alan) bir şirket.

En İyi Erkek Görüşü

• bence gittiğin avukat uğraşmak istememiş ; başka bir avukatla görüşmelisin.. hakkını elbet alırsın : avukatlar yüzde usulü çalıştıkları için senin davandan alacağı miktar çok yüklü bir meblağ olmadığı için uğraşmak istememiş.. barodan yardım al tanıdık birisini bul peşini bırakma..

0|0
    0|0
    • tanıdık birisi dedi bunu bana. :/

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Şahit göturebilirsin dostum

0|0
    0|0
    • Herkesin cikisi yapilmis digerleri razi bikiyormusun deliricem yemin ediyorum vizem yandi bnim bu isyeri yuzunden

• genelde açıyolar sağolsunlar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...