ACIL YARDIM AVUKATLAR LUTFEN?

Yaklasik 1 hafta once arkadasima benim ve diger iki arkadasim hakkinda kufur ve mustehcen kelimeler kullanilmis 3 paragraflik bir direkt mesaj geldi instagramdan. Daha sonra bu mesaji baska bir arkadasima attim ve kendisini tutamayip bu yazan kisiye biraz kufur etti. Bu arada bu yazan hesap fake ve sikayette bulunacagimi soyleyince hesabini kapatti. Bu durumda sikayette bulunabilir miyim?, bulunursam diger arkadasimin basi yanar mi? Hukuk fakultesi ogrencisiyim fakat bu konuda yeterli bilgim yok yardimci olursaniz sevinirim..

0|1
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• yani karşılıklı küfürleşme ik tarafıda suçlu yapar ama zaten yazan kişi fake bulmasıda zor kim olduğunu araştıracan, bulacan oda senden ve arkadaşından şikayetçi olacak boşver hiç zaman kaybına değmez.

0|0
    0|0
  • hakaretlerin direkt size yapıldığı kesin mi?
    yanlışlıkla attım diyebilir. ayrıca o da şikayetçi olursa arkadaşın da ceza alır. öğrencisin zaten bilirsin. ceza dediğimiz de hagb

0|0
    0|0
    • Evet bana karsi oldugu kesin peki polise gitsem sadece ip adresini bulmam mumkun mu?

• polise değil direkt savcılığa gideceksin. kim olduğunu öğrenmek istiyorsan dosyayı yakından takip edersin ismi öğrenince şikayeti geri çekersin

• Anladim , cok tesekkur ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...