Kayınvalideler neden sevilmez?

Çok iyi olsalar bile kadının adı çıkmış bikere 'kaynana' ya.
Neden sevilmezler? Hep bir soğukluk sergilerler gelinle, dünürle birbirlerine karşı?

1|1
19|18

En İyi Erkek Görüşü

• Nedense Türk kızlarının bir türlü çekmediği hor gördüğü eşinin annesidir. Zavallı eşlerinde karısının gönlünü yapmak için yalnız başına bırakılan kişidir. Ve nedense kız tarafı her zaman ön planda olur kızın annesi gelebilir ama oğlanın gelemez toplumda bayanlarda oluşan erkeği aileden koparmak istenmesidir nedeni. Sonuç olarak hata erkekte tabi ki o kadıncağız seni baksın büyütsün kim bilir neler çekti o kadın ama başka biri gelip onu dışarı atsın valla ben olsam kesinlikle annemi tercih ederim

1|0
    0|0
    • Sana yemin ederim abimi tarif etmissin ana kuzusu olan adam simdi gelinlerin annesinin evinden çıkmıyor. doğum gunumdu gelmedi. düşün ben gittim.

• Yazık yaptığımız derken napmisiz :D

• @Dertlikiz23 genel olarak kadınları kastettim :D

En İyi Kız Görüşü

• oğlunu kıskandıkları için ve çoçuğuna kendileri gibi bakamayacakları için kız anneleri o kadar sorun çıkarmazlar ama oğlan anaları daha kıskançtır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ilk başta zaten türkiyede bir kız evlenmez.. ewlendirilir.. biri birini ewlendirir ise onun sahibi olduğunu düşünür ve öyle davranır.. buda kişilik çatışmasına dönüşür çünkü insanlar diğer insanların hayatlarına genelde saygılı değildir.

1|0
    0|0
  • Sonra da erkekler niye evlenmiyor. Sanki kaynana degil dusman. Bu kizlar niye sevmiyor erkegin annesinj anlamadim.

0|0
    0|0
  • İktidar mücadelesi. Yeni gelen kız , annenin erkek üzerindeki hakimiyetini ele geçirmek istiyor. Anne de disliyse sağlam savaş dönüyor.

1|0
    0|0
  • Ben severim

0|0
    0|0
  • hayata müdahaledir ondan

0|0
    0|0
  • kişiliğe göre değişir

0|0
    0|0
  • bilemedim şimdi

0|0
    0|0
  • venediktede mi sevilmiyorlar?

0|0
    0|0
  • a be kaynana ne yaptın dinle

0|0
    0|0
  • Gelin kaynana dur düşünelim ikisininde kadın olması sorun

0|0
    0|0
  • Bizi paylaşamıyorsunuz çok değerliyiz çünkü. :P :P :P :D

0|0
    0|0
  • Bilinç altınıza yerleştirmişler her lafı kazık diye

0|0
    0|0
  • birbirlerini yarışta gördükleri için.

0|0
    0|0
  • Yaşlarının verdiği hunharca cesaret ve çok bilmişlikleri yüzünden sanırım.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama erkekler hep iki arada kalıyor

0|0
    0|0
  • Kıskanç oldukları için :)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 18

• oğlu anası için birtane olur genellikle ondan :D

2|0
    0|0
  • yokk ben severim 20 yıldır bir saygısızlık yapmadım yapmamda bende kayınvalide olucam nede olsa :)

0|0
    0|0
  • Kadın kocasını anasıyla, anası da oğlunu karısıyla paylaşamaz. Zaten iki kadının birbirini çok sevdiği nerde görülmüş?

2|0
    0|0
  • Ben öyle düşünmüyorum. Bence kalıplara bağlı kalınıp, olumsuz yaklaşıldığı için geçimsizlikler yaşanıyor.

1|0
    0|0
  • Çünkü evlendirdikten sonra daha çok çocuklarını sahipleniyorlar, elinden alınmış gibi görüp gelinin inadına işler yapıyorlar , evlenmeyen kaynana görmeyen anlayamaz anlatmakla bitmez kısa ve net sebebi bu e istisnalar illaki vardır.

1|0
    0|0
  • Oğluna iyi bakamayacağını sanır kayınvalide. Sürekli gelinin işlerine karışır. Böylelikle de gelin işlerine birinin karışmasından rahatsız olur ve kayınvalidesini sevmez ✌

0|0
    0|0
  • Bana saygisi olursa mincira mincira severim. Banyo bile yaptiririm. Ellerine bakim bile yaparim. Ama tek tarafli olmaz degilmi kayinvalideler de sevdirsin kendilerini. Karismadiklari surece tatlilar bence.

1|0
    0|0
  • Benim olursa öyle düşüneceğimi sanmıyorum, severim :D

0|0
    0|0
  • Soguk olmasinlarda sevdirsinler kendilerini

1|0
    0|0
  • Kaynanalik yapmasalar sevilirler sevmesekde saygi duyuyoruz

0|0
    0|0
  • Benim annem çok sıcak ama yengem soğuk evin kızı gibi durmuyor. misal abimi bile kendilerini çektiler. oo Baldız tayfası sorma zaten

0|0
    0|0
    • bizdede görümceler kıskanır beni kendi taraflarına çekmeye çalışırlar :D

• Saçma geliyor bana böyle şeyler.

0|0
    0|0
  • Senin gibi bir gelini olduğu için ;) cakmülmjekaiedtü

0|0
    0|0
  • çünkü kaynanaya göre oğlu prens ve nadir bulunan bır şey :)

0|0
    0|0
  • çünkü bizim ülkemizde özellikle erkek çocuklarına çok düşkünlük var. Gelin olunca bazıları çocuğunu kaybetmiş gibi hissediyor ve sıkıntılar başlıyor. Sürekli karışanlar oluyor. Oğlu evlenmiş, kendi evi var kadın halen -oğlum özledim hadi bu gece bizde kal- diyenler var. Bunlar gerçekten çok fazla

0|0
    0|0
    • abartı onlar ya artık yuvasını kurmus ne karısıyosun okadar

• @Dertlikiz23 öyle olanlarda var işte duruma göre değişiyor

• sevilir yaa

0|0
    0|0
  • Ben sevıyorum cok tatlı kadın

0|0
    0|0
  • ÇÇünkü kocasını onunla paylasamiyor

1|0