Evli bir kadının sosyal paylaşım sitelerini kullanmaları hakkında düşünceleriniz nelerdir arkadaşlar?

Biz erkekler olarak yavşayabilitesi yüksek bir topluluğuz. Güzel bir kadın gördüğümüzde ona yazma isteği içimizde uyanır. Bunun olmamasın için evli kadınların bu tür sosyal paylaşım sitelerinden uzak durmalıdır bence? Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Yılın fişnikçisi ödülüne adayım galiba hehehe 😂 Hepinizi seviyorum yaratandan ötürü 😉

0|0
43|13

En İyi Kız Görüşü

• Tek evli kadın değil evli erkeklerde dosyal paylaşım sitelerinden uzak dırmalı kanımca. Zira hayatta aldatmam diyen biri bile şeytana uyabiliyor. Bu yüzden evli olanlar huzurunun bozulmasını istemiyorsa bu tür yerlerden uzak dursunlar, şeytana uyma ihtimali yüksek olan ortamlardan tedbirini alıp uzaklaşmalı bence

1|0
    0|0
    • @YasminOzak anlatmaya çalıştığım şeyi hanimefendi yazmış buraya. @ResatEric kardeşim eig burda yatıyor

• @akrep1989 o zaman bu site kapatılsın...
      Ayrıca herkes kendi yaptığından sorumludur bir başkasının dirayetsizliği yüzden düştüğü hatada ben neden sorumlu olayın ki...

• @Yasminozak sen de bir yere kadar dirayetli olursun. Birgün biri cikar karşına ve döndürür başını. Buna garantin var mi? Yok.. Buyuk konusmamamk gerek. Burada takilip yanlis oldugunu kabul etmek hakki yerine koymaktir. Ama hem takilip hem normal demek illuminati gibi fitne yaymaktir. Yapmayın egri oturabilirsiniz ama doğruyu dogru oldugu yerde de soyleyin.

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim cok haklısın yalnız birçok kişinin kuyruğuna basar cinste soru sormuşsun birazdan ciyaklarlar 😌

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 42

• ne alaka?
    kısı kendını bıldıkten sonra, evlıde olsa kullanır bekarda olsa kullanır.
    sen ılla meyılleneceksın dıye karsı tarafında sana ıllakı evet demesımı lazım. ya da herkes boylemı yapıyor. sacmasapan dusunmeyın nolur...
    o zaman sosyal aglara medenı sart kosulu getırsın devlet, ya yok boyle bısey... bıraz medenı dusunun nolur. sızde efendı gıbı konusun. kımseden kımseye zarar gelmez o zaman

2|1
    0|0
    • bir yönden haklı olabilirsin ama milyonlarca farklı karakterde insan var kimin iyi veya kötü olduğunu anlayamazsınız. Bunun medeni olmakla alakası yok. Veya bunu önlemek için. karşı cinsten gelen hiç bir mesaja cevap vermemelisiniz.

• Görüşünüz için teşekkürler.

• @bayanbilmissssss
      Siteyi amacının dışında kullananlar var. Keşke dediğin gibi olsa..

• Tamam da, senin karını sokakta da görecekler, bir ekmek almak için evden çıksa o zamanda görüp gayet yavşayabilirler. Eve mi kapatacaksın? Mal mı bu sürekli kontrolde tutup kimin bakıp kimin yavşadığının hesabını yapacaksın? Kendi aklı yok mu?

Sürekli kadınları kontrol etmeye çalışacağınıza erkeklere kadınlara saygılı olmayı öğretseniz kimsenin karınıza yavşayıp yavşamadığını düşünmenize gerek kalmaz.

1|1
    0|0
  • Öncelikle şunu belirteyim Sosyal medyam yok ve buna gerek duymuyorum.(kendimce sebeplerim var şimdi bunun sırası değil ) Bence bir bayan ya da erkek diye bunu ayirmaya gerek yok. Günümüz bayanları da gayeet yaavsaak. Bana kalirsa evli veya bekar olması ya da bayan ya da erkek olmasi birsey değiştirmez. Insan olmayi bilen varsa kimse onun karsinda duramaz ☝

0|2
    0|0
  • Yazmadan duramayan sizler uzak dursanız?

1|4
    0|0
  • Sizin aklı başında olan ya da olmaya aday kesiminiz yavşayabilitesini düşürse yeter. Çünkü evli veya bekar kadın sizi kendinden/hesabından uzak tutmasını bilir. Ya da o kesimin sesini sinek sesini susturduğu gibi susturmasını.

0|1
    0|0
    • Görüşünüz için teşekkürler. Ayrıca " Genelleme " yapmadan konuştuğun için sevgiler , saygılar :)

• sevgilim olduğu halde buralarda olmaktan tedirgin oluyorum

0|2
    0|0
  • Biri bakacak diye kıyafete biri yazacak diye hesaplari kapatmak kadr cahilce bir düşünce olamaz zira çözüm bakmamak yazmamaktr millet niye kendi özgürlüğünü kıstlasn bir adam bakck diye kadına giyme diyemezsin biri yazacak doye kadına kullanma diemezsin kjmsenin byle bir hakkı yok taciz mi ettiler şikayet edilir yavşadımi bedel ödetilir neyse gereği yaplr ama bir kadına sırf bir pislik için kıstlama getirilemez özgürlüğü bu denli yok edilemez !

0|1
    0|0
  • evli erkeklerin sosyal paylaşım sitelerinde dolaştıklarında ne düşünüyorsam kadınlar için bir tık daha masumunu düşünüyorum çnkü kadınlar genelde erkeklere yavşamazlar

0|1
    0|0
  • Sebep?
    Aldatma konusu için; evli - bekar, kadın - erkek diye ayırmanız yanlış, bir insanın içinde aldatma isteği varsa zincire vursanız yine yapacağını yapar.
    Evli kadınların paylaşım sitesinden uzak durmasından ziyade, evli kadınlardan uzak durmayı öğrenmelisiniz...

0|0
    0|0
  • Sen yavşaksın diye kadın niye kullanmıyormuş?

3|1
    0|0
  • Zaten 23-24 yaşında sizinle evlenene kadarda bizi siz koruyodunuz
    Zaten siz yokken sosyal medyada ne halt yediğimiz belli değildi. Haklısın

0|1
    0|0
  • Niye sadece evli kadından bahsediyorsun?

0|1
    0|0
    • Görüşünüz için teşekkürler. Evli bir kadının veya erkeğin farketmez ; daha fazla sorumluluk sahibi olması gerektiğinden dolayı böyle bir soru sordum. Elbette ki önüne gelene yavşayan erkekleri savunmuyorum. Toplumumuzun sorunlarının tartışılması buradaki amaç. Kadınlar başımızın tacıdır ve her zaman haklıdırlar :)))

• Tabi ki de haklıyız :))

• Ben evlendikten sonra tum sosyal agim esimdir acikcasi cok ilgimi cekmez nerde cokluk orda bokluk her yere her alana uye olmayacaksin bence ne geregi var

0|3
    0|0
    • Reşo kardeşim bak bu hatuna eig verilir 😌

• @RuhuDar Benim demek istedigimi anlamamissin sen ki farkli yorumluyorsun bir suru site var hepsine uyelik acip daldan dala atlamanin geregi yok diye dusunuyorum

• @RuhuDar Ki soyle ben bagimli degilim arti carsaf carsaf kendimi de yaymiyorum bunu asla uzerime almiyorum

• Bayan olsun erkek olsun nefsine hakim olsun 😊
    Kullanmamak en iyisi, šeytan bol buralarda lakin boš vakitini azicik sosyallešerek geçirmek amaç 😊

0|1
    0|0
  • Evli erkekler kullanınca nasıl oluyorsa evli kadınlar kullanınca da odur

1|2
    0|0
  • Bence durmamalıdır ama ben uzak duruyorum sadece ks var hayatımda 😀

0|1
    0|0
  • Bnce de katılıyorum evli erkeklerde uzak durmali bnce

0|2
    0|0
  • Siz erkekler kendinizi sınırlandırabilseniz nasıl olur acaba...
    Sizin gibiler dışarda sürüyle.. Hiç dışarıda çıkmayalım o zaman...
    Bu mudur yanii...😕

1|1
    0|0
    • Dışarıda kadınlar öyle bir giyiniyor ki hatta başka kadınlar bile dönüp bakıyor onlara, biz erkeklere çok yazık a bacım. E sirazeden çıkan erkek milleti de kendini sinirlandiramiyor.. dediginiz gibi kolay değil.. ah olsa keşke.. Biz istemezmiyiz işimize gücümüze bakalım. Aynı anda 17 tane kızı idare etmek ne kadar zor bilir misin 😞😞 daha disaridakileri saymıyorum bile bak. Yani yine suçlu kadınlar..

• @akrep1989 bence sizin bu yaptığınız herşeyde kadınlar suçlu deyip kendinizi temize çıkarmaktır. Siz kolay yoldan gidiyorsunuz... kendinize bile söz geçiremiyorsunuz...

• Aaaah ah.. Bazen sözler kifayetsiz kalıyor. Erkek bedeninde olmadan anlayamazsınız. Fitratlar farklı. Kadınla erkeğin nefsi bir değil. Tabiki kadınlarımızın hepside fitne yaymak için açılmıyor tabikide fitne için sosyal medyaya girmiyor. He aralarinda fitne yaymak isteyen ler yok mu yabiki var. Ben ne kadınlar gördüm bakıldığı zaman göğüs dekoltesi gobegine kadar gelen ama bir kapalı bayandan çok ıslami savunan. Kendi gözümle gördüm. Sitede de gördüm. Ama şu var kadının toplumda durması gerekn bir nokta var. O orada durmadığı, erkege benzeyip özgürlük peşinde olduğu zaman (art niyeti olmasa da) toplumda dengeler şaşıyor ben onu anlatmaya çalışıyorum. Derdim erkekleri temize çıkarmak ya da kadınları eve kapatmak değil bir yanlış anlaşılma olmasın.

• Yok yaaa bunun olmamasi icinmis mis olmamasi icin siz gidin buradan, adam olun yavsamayin buradan guzel olup olmadigini nasil anliyorsunuzki konu guzel olmasi degil sizin kardeşim olmanizdan kaynaklaniyor olmasin sakin

0|1
    0|0
  • adam olan yazmaz bence bende böyle düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Bence yeinde kullanılırsa sorun yok. Ne bileyim herkesle arkadaş falan olmazsa yakın çevre tek olursa bunda bir sakınca göremiyorum

0|1
    0|0
  • Bence de kullanmasin ya kullanip ne yapacak erkek de kullanmasin 😀 whatsapp yeter 😀 kullanacaksa da esiyle ortak kullansin

0|1
    0|0
  • bu nasıl bir soru ınsan evli olunca farklı birisi olmak zorundamı iye kimse kimseyi oldugu gibi kabullenmıyor

0|1
    0|0
  • Erkekler yaziyosa kadının suçu ne canı sıkılıyosa kullanır yılın katliamlik sorunlarından biri ödülünü taktim ediyorum :D

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim bu ödülü bana layık gördüğünüz için :D Saygılar , hörmetler efenim

• siz yavşaklığı bıraksanız daha iyi olur bence

0|1
    0|0
  • Niye kadın sosyal medyayı kullanmıyor sen kendine dikkat et evliyede yavşıcak değilsindir sanırım

1|1
    0|0
    • Her bireyin kendince bir fikri , düşüncesi olabilir. Benim ne düşündüğüme yorup yapmanızı degil , kendi düşüncenizi belirtmenizi istedim sadece.. Görüşünüz için teşekkürler.

• Evki1 güzel diye soyutlansin mi. Siz erkekler adam olmayi deneseniz?

0|1
    0|0
  • Erkekler egitilsin kadinin ne sucu varki o uzak dursun.. erkekler uzak durursa mantikli bir oneri olurdu bu.

1|0
    0|0
  • Kafasını alıp duvara sürtüceksin

0|2
    0|0
  • kadınlar sosyal medyayı bırakmamalı erkekler değişmeli

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 12

• Evliler ölsün o zaman

0|1
    0|0
  • No problem

0|1
    0|0
  • Kanka ortaya bir fitne attın, kadın erkek bir birine düştü...😂😂😂

0|1
    0|0
  • Biri senin karına sırf yavşama potansiyeli olduğu için onu sosyal sitelerden uzak mı tutacaksın. Sanki biraz güven problemin var gibi niye evlendin diye sorarlar adama.

1|0
    0|0
  • Kadınların genelinin her söylenene inandığını göz önünde bulundurursak haklısın. Kocasından ilgi görmüyor , teselliyi internette başka erkeklerle arıyor. Konuştuğu adam, biraz da becerikliyse çok rahat aldatıyor.

0|0
    0|0
  • hoş değil tehlike açık oralarda

0|0
    0|0
  • kötü niyetle kullanıyorsa hoş değil
    bunun detayına bakmak gerek
    nefsen zayıf ise internette gezinmek aklına olmaması gereken bir duruma sokuyorsa gezinmemeli

0|0
    0|0
  • Yavşaklıpa luzüm yokkk

0|0
    0|0
  • Onların da canı yok mu. Ben eğer bir halt yiyorsam, onlarında o haltı yeme hakları var.

1|0
    0|0
    • Genislik seviye 157839 😂

• @Santiyesefi hiç kız arkadaşım olmadı, bilmiyordum böyle bir durumu. Aşka da inanmıyorum.

• Ben de aska inanmiyorum. Ama su var kizlar boyle bir durumda onemsenmedigini dusunur ve erkekten sogur. Lutfen bu kadar genis olma sevgilinin yaninda ;)

• evlen ozaman gel

0|0
    0|0
  • Ya cogu kizlar, kadinlar evli olan kadinlar Facebook sosyal paylasim alaninin birbirleri ile dedikodu yapam alani olarak kullaniyor.. Ama erkekler genel olarak acaba birini bulurmuyum..
    Bence kadinda erkekte sosyal paylasim sitelerini sarkintilik, abazalik icin kirletmesinler...

0|0
    0|0
  • Sanane bundan paylaşır paylaşmaz kullanır kullanmaz? Haddine mi düşmüş? Bu kadar gerici olmayın.

4|0
    0|0
Yükleniyor...