günaydın, sevgiliniz tarafından arkadasinizla aldatildiniz mi hiç? nasıl yakaladiniz ya da emin oldunuz aldatildiginiza?

0|0
18|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Allah esirgesin bizi böyle bir durumdan.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Belki sevgilim tarafından aldatılmış olabilir miyim evet olabilirim ama ben hiç görmedim ve yakalamadım. Ama yakın arkadaşımla asla olamaz böyle bir durum.

0|1
    0|0
    • arkadaş cevreme okadar güveniyorum diyorsun yani ;)

• Hayatımızın bir köşeside arkadaşım diyebileceğiniz tonlarca insan var. Tabiki sayısız arkadaşlarım var. Ama içlerinde dostum ve can dediklerim parmağımın sayısını geçmez. Onlarda da şuana kadar bir zarar görmedim allahta göstermeyi nasip etmez inşallah.

• amin, cumlemize

• "Ben evleniyorum" diyerek ayrıldığında, hiç kuşkum kalmadı.

0|1
    0|0
  • Valla aldatildim ama arkadasimla degil. Instagramdan beni engellemis cakal, seni niye takip edemiyorum dedigimde hesabi dondurdum dedi, profili acik duruyorsa hesap kapatilmamistir aman ha yemeyin bu numaralari. Ben de suphelendim arkadasimdan istek attim mala, o da mal oldugu icin hemen kabul etti ve baska bir kizla fotografini gordum. 😁😀

0|1
    0|0
    • valla tebrik ederim, iş üzerinde yakaladim yanı salagi :)

• Tesekkur ederim😉

• rica ederim, birşey daha sormak istiyordum aklıma takıldı, ozelden sormak istedim ama gonderemedim mesaj, neyse problem değil, umarım bir daha yasamazsin böyle aldatilma durumları

• Bildigim kadariyla hayir

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • Evet aldatildim. Sevgilimin telefonunda en yakın arkadaşımın bir suru fotogragini gördüm. Ayrıldım. Ondan sonra da kabul etti yaptığını.

0|1
    0|0
  • Aldatıldım

0|1
    0|0
    • geçmiş olsun, arkadasinlami aldatti seni erkek arkadaşın?

• yok be ne ugrasıcam ::D 4 yıllık sevgılısını aldatan o kızıda aldatır ki öylede oldu zaten :D

• eee boşa edememişler huylu huyundan vazgeçmez diye, o kızda iyi bir ders almıştır artık

• Aldatılmadım

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Arkadasım yapmıstı baya sonra öğrendim zaten konusmuyorduk bişey yapmadım

0|1
    0|0
  • Evet :D hayatımın kazığı

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Aldatıldım

0|1
    0|0
  • Yok.

0|1
    0|0
  • Haram iliskiye girmedigim süre olmaz böyle seyler.

0|1
    0|0
    • sen ilişkiye giriyor olabilirsin ama erkek arkadaşın cevrendeki bir kadınla gidiyor olabilir, ozamanda aldatılmış sayilmazmisin?

• Hangi erkek arkadasindan bahsediyorsun? Erkeklerle arkadasligim Yok Cok sükür.

• sevgilin olmadıysa bugüne kadar aldatilmamanda gayet doğal ozaman :)

• 3 yıl Sevgilimi bekledim evlilik hayalleri kuruyorduk çocuklarımıza isim bile hazırladık doğuda özel harekat polisiydi batıya geldi ama artık gel iste dedim. ben evlenmem dedi ve gitti beni terketti koca 3 yıl 😔 senle konuşurken birsürü kız idare ediyordum açtım dedi. geçen gün duydum ki atılmış polislikten. Çok mutlu oldum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hiç sevgilim olmadı daha doğrusu itiraf eden çıkmadı mimiklerinde öyle hissetmişimdir ya da tavırlarında sonra başkasına kayması oldu bu aldatmak sayılırmı

0|1
    0|0
Yükleniyor...