Empati kelimesi günümüzde acımak gibi hal almasına rahatsız olan sadece ben miyim?

Empati kelimesi günümüzde acımak gibi hal almasına rahatsız olan sadece ben miyim?

Empati kelimesine hayatım boyunca uyuz oldum olacağım kimse bana gelipte o gibi hissediyorum demesin ayyy yazık gerçekten hüzünlü bir durum yazmak veya o olayın görsellerini sıkça paylaşmak empatili olmak oldu günümüzde acıyarak bakılması kadar saçma bir şey yok empati kelimesine inanmıyorum yanında olmadıysan acımayacaksın da yoksa komediden öte gitmiyor bu durum...
Empati Kelimesi Günümüzde Acımak Gibi Hal Almasına Rahatsız Olan Sadece Ben Miyim ?Acımayın insanlara gerçekten üzülecekseniz samimi bir şekilde üzülün...

#pilavüstü #Empatisaçmalığı #Acıyaninsanempatikolamaz

Güncellemeler:
Empati yapacağım derken saçma sapan işlere girişmesi kadar aptalca bir durum yok bence acımak sürekli ayyy yazık demek empatiklikse ben empatik değilim arkadaş gerçekten bir şey yapabiliyor isen bir faydası var yok düşünce tarzı ile vicdan rahatlatacaksan git başka konularla uğraş empati mutlu olmak için mi yaplıyor mantıksız ve uyuz bir şey o zaman bu yüzden çoğunlukla insanlardan nefret ediyorum egolarından da...
Dün İnsanların bilerek veya bilmeyerek bu soruda kırmış olabilirim kusuruma bakmayın dün iyi değildim

7|6

Kızlar Ne Diyor 43

Erkekler Ne Diyor 20

Yükleniyor...