Siz de bayrak asıyor musunuz?

Türk milletinin bir özelliğidir, "çabuk gaza gelmek." Eurovision'da Ukrayna'nın şarkısında Türkçe nakarat var diye coşkudan geberen, zevkin doruklarına çıkan insanlar görmek pekte yabancı olduğumuz hisler değil. Milletçe abartıyoruz, gereksiz abartıyoruz, aşırı abartıyoruz. Biz gazla mı çalışıyoruz? İcraat yok ama gaz muazzam işliyor. Sizde asıyor musunuz bayrakları? :D

Sizde bayrak asıyor musunuz?

0|0
19|16

En İyi Kız Görüşü

• Ben azerbaycan türküyüm. Benim bayrağım bayramda seyranda değil, asıldığı gümden beri baş ucumda. Ve ben her şeyin bir bayrakla hallolmadığını da anlıyorum. Konuya gelirsek, Camala yani şarkıyı söyleyenin babası kırım türkü annesiye ermeni. Nispet olsun diye uyduruk dağlık karabağın bayrağını eline alarak ' benim damarlarımda ermeni kanı akıyor ' demiştir. Abartıyor gibi gözüke bilirim. Ve ya diz buna ırkçılık, önyargı diye bilirsiniz. Ama hatırlatırım, çocukları daha bebekken kulaklarına ' müslüman türkü öldür" diye fısıldayan kadınlar yetiştiren, politika için kızlarını öne verip fahişeliye alıştıran bir milletten bahsediyoruz. Hocalı'da 613 kişinin bir gecede katliyamından sorumlu tutulan bir millet... Şimdi o bayrakların asılmasına sebep olan kıytırık bir şarkı yarışmasından ne elde edeciğiz ki zaten?

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Bizde bayrak hep asili birsey oldugunda asmiyoruz. Hatta bayragin rengi atti gunesten yagmurdan. Ben degistireyim yenisini alayim en iyisi.

4|1
    0|0
  • Millet sevgim yok şahsen hiç asmadım bugüne kadar.

0|0
    0|0
  • Daha önce de söylemiştim, Türk olmaktan ve Türklükten ne utanırım ne de gurur duyarım. Irklarımız yetenek sınavıyla belirlenmiyor sonuçta.

0|1
    0|0
  • Kız Tatar Türkü. Şarkı çok anlamlı. Rusya'ya iyi kapak oldu. Nakarat duygulandırıcı. Ee daha ne olsun kazanan Ukrayna olsa da biliyorum ki tüm dünyadaki Türkler kıza destek oldu. Ben de tabiki gururlandım. Rusya artık çok oldu birilerinin tarihteki olayları hatırlatması gerekti. Bunu o kız yaptı. İyi de yaptı.

1|0
    0|0
  • başkalarının sırtından başarı ve zenginlik elde etmeye çalışna bir ülke artık burası

0|0
    0|0
    • konuyla pek alakası yok ama saol görüşün için.

• yani kadın türk kökenliydi sanırım nakaratı da türkçe ve 1. olmuş bu 1. liği bizimkiler oo biz 1. olduk gibisinden bir havaya giriyorlar ve çok meraklılar diorum ğlkenin ve kadının zaferinden faydalanıyorlar

• Asmıyorum ne yalan söyleyim.

0|0
    0|0
  • Asın bayrakları dendiğinde şey ediyorum asdf

0|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Bayrağın duvarımda, balkonumda ya da ❤👈
    Burada olması için illa biseylerin olması gerekmiyor. Hem bu sizi niye rahatsız ediyor bence gayet hoş bir görüntü. Bayrağa MİLLETCE değer veriyoruz ondan olmasın.

0|0
    0|0
  • Asarım bayrağımı düşmanlara inat

0|0
    0|0
  • resim çok güzel olmuş :D <3

0|0
    0|0
  • Bayrak asmayız

0|0
    0|0
  • Saman alevi gibi yanıp sönenler epey var malesef

0|0
    0|0
  • Bizim evin penceresinde kendimi bildim bileli türk bayrağı asılı bir durum olmasına gerek yok 🐣

0|0
    0|0
  • Hiç çıkarmadım ki

0|0
    0|0
  • Ahahah yapıyorum.

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Aynen ya ben bu kadar ezik insan görmedim. Bırak abi elalemi takma onlar taksın seni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir şey diyeceğim şu an arada bir şehit haberlerinden sonra asarım ben onun dışında asmam öyle bilmem şu takıma koymuş türkiye banane

0|0
    0|0
  • Özel şeylerin kullanımı da özel olmalı.. Her yerde istiklal marşı okumak, her durumda bayrak asmak, dua.. v. s. Eşşeğin damına su kaçırtmamak lazım diyorum.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Gereksiz insanlar.. uln ülke böyle gösterilerle korunmaz ki. senin ülkende terö*ler sokaklarda geziyor insanlar ırkçılığın dibine vurmuş sen hala bayrağı balkona asarak vatan kurtar. Alışkanlık olmuş.

0|0
    0|0
    • Aynen. Teröristler bağımsızlık ilan ediyor, bu aveller evlerinde eurovision izleyip Türkçe nakarat geçince coşuyorlar.

• sapla samanı karıştırmaktır. İşlerine gelince sahip çıkıyorlar bayraklara.

• bayrak falan astıgımız yok şehit var diye arabaya bayrak asarlar ama gaza öyle bir basarki erkekligini gösterir herkezi kendine baktırtır sonra birine çarpar öldürür kaza yaptım der böyle bir mal ülkedeyim ben bayrak asarsam amerikan bayrağı olur

0|0
    0|0
  • Bayrağı indirmiyoruz hiç. Mermiden hızlı koşan varsa gelsin indirsin diye bir yazı da yazmayı düşünüyorum :Ddd

0|0
    0|0
  • Asariz tabi

0|0
    0|0
  • m angadan sonra Eurovision' izlemedim hiç

0|0
    0|0
  • Hayir asmam.

0|0
    0|0
  • Sıktı artık cidden

0|0
    0|0
  • Bu ezikliğin dışavurumcu yanıdır..

0|0
    0|0
  • Yabancı dizi filmlerde türklerden bahsettiklerinde asıyorum bayrakları :d

0|0
    0|0
  • Laf çok icraat yok. Gerikafalı türkler.

0|0
    0|0
  • Bizim evde her bayram asılır şu aralar beşiktaş bayrağınıda astım 2 si birbirine çok yakışıyor

0|0
    0|0
  • Dünyaya bayrak asma nedir mkxjxjjwjdxbzbksmsbf

0|0
    0|0
Yükleniyor...