Bir gay olarak erkeklerin sorduğu nasılım sorularına benimde iyi ya da kötü (terbiyeli) yorum yapma hakkım yok mu😡?

Bir gay olarak erkeklerin sorduğu nasılım sorularına benimde iyi ya da kötü (terbiyeli) yorum yapma hakkım yok mu😡?

• Hakkın var
    79% (26)55% (24)65% (50)Oy Ver
  • Hakkın yok
    21% (7)45% (20)35% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
@_Destina_

0|0
9|22

En İyi Kız Görüşü

• Ne alakası var 😱😱😱 bende lezbiyenim butun kızlarn nasılım sorularına abazaca cevap vermek zorundamıyım 😊

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Heralde hakkın var, zaten lez olsa millet normal karşılıyo ağzının suyu akıyo, gay olunca lafediliyor. ne farkı var mk? Çakasım geliyor öyle abazalara

1|1
    0|0
  • Bir şu çocuğu sığdırmadınız 😄

1|1
    0|0
  • Tabiki de yorum yapabilirsin. Lafedenlere aldırma

0|1
    0|0
    • Terbiyeli yorum yaptığım halde bana küfrediyorlar, erkekliğime laf ediyorlar ama ben yinede gıkımı çıkarmıyorum zaten😞

• Hakkın var

0|1
    0|0
  • Vardir

0|1
    0|0
  • Var knk

0|1
    0|0
  • Hakkın yok😒

0|0
    0|0
  • tabiiki var

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Var tabii..

0|1
    0|0
  • hakkın var.

0|1
    0|0
  • tabiki hakkın var senin özgür iraden kime kalmıs yargılamaya sen bir bireysin ne yapıcaksın yani kendini biryere kapatıp konusmayacakmısın insanları fazla aldırma

0|1
    0|0
  • Var tabi. Neden olmasın?

0|1
    0|0
  • Vardır tabi neden bu şekilde düşündün ki.

0|1
    0|0
    • Terbiyeli yorum yaptığım halde bana küfrediyorlar, erkekliğime laf ediyorlar ama ben yinede gıkımı çıkarmıyorum zaten😞

• Aldırış etme o senin kendi tercihin yapacak bişey yok.

• Kendisinde delik yokmuş gibi davrananları boşver sen..

0|1
    0|0
  • herkesin ne kadar hakkı varsa senin de o kadar hakkın var.

0|1
    0|0
  • Var tabi

0|1
    0|0
  • yapabilirsin kardeşim niye yapmayasın sıkıntı mı çıkarıyorlar sana?

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim😇Evet sorun çıkarıyorlar😞Terbiyeli yorum yaptığım halde bana küfrediyorlar, erkekliğime laf ediyorlar ama ben yinede gıkımı çıkarmıyorum zaten😞

• Kardeşim takma kafana ya zktir et sen hayatını yaşa bilmiyorlar ki sen çoğu erkekten daha delikanlı daha cesursun benim bir dünya gay lez cd travesti arkadaşım var ben bir erkeğim sadece kadınlara ilgi duyuyorum ama onların arkadaşlıklarını hiç kimsede bulamam ;) o yüzden sıkıntı yapma kendine

• Sorun ne abi neden cevap ver miyorsun yanlış birşey söylediysem özür dilerim😞

• Var tabi muhtar o yuzden ben hic sormuyom nasilim diye

0|0
    0|0
  • Saçmalama tabiki de hakkın yok

0|2
    0|1
  • trabzonlumusun lan :/

0|0
    0|1
  • yap ama tersleyen çıkabilir aldırış etme

0|0
    0|0

• ne diyeyim eleman bizim toplum her alanda böyle kendisi gibi olmayana saldırırlıyor siyasettede bu böyle spordada bende eşcinselliğe karşıyım ama eşcinsel diye birine saldırıda bulunmakta doğru değil

• Sen gaysin ama ben degilim. Nasil yorum yapacam simdi?

0|0
    0|0
  • Senin yok.

0|0
    0|0
  • Hakkın yok diyenleri bu ülkeden kovmak lazım beyinsiz şerefsizler. Allahsız dinsizsiniz. Pis yobazlar.

0|1
    0|0
  • İğrenç!

0|0
    0|0
  • Erkekler çoğunluk yok demiş yani yok git kızlara yap.

0|0
    0|0
  • kızlarsoruyorda takılma erkekler soruyorda takıl o zmn

0|0
    0|0
  • Soruyu erkeklerede acik birakmissa hakkin var 😂 ama saadece kizlara sormussa yok ✋😕

0|0
    0|0
  • Var ama o fotoyu kaldır önce.

0|0
    0|0
Yükleniyor...