Kapat

KADIN SIĞINMA EVLERİ HAKKINDA BİLGİNİZ VARMI?

Kadın sığınma evine gidicem ailem şiddet uyguluyor sürekli. Doğuda yasiyorum ve beni bulduklarında istisnasız öldürürler sizce kadn sgnma evinde 6 ay kaldgmda sonrasnda bana yardm ederlermi? Ailem pesimi birakmaz beni oldurur bulursa?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aile deme o zaman onlara. Öldürmeye çalışana aile mi denir? Tehdit falan olursa ses kaydına al savcılığa başvur koruma al.

0|0
    0|0
    • Koeuma alsa nolcak ayni tas ayni hamam

• Fazla fuvenme develte ailene teslim ederler.

• Devlete pek güvenme. En iyi şansın bu ama. Daha kötü olacağını sanmıyorum artık. Hayatta risk almak zorundasın, risk almazsan hiçbir şey yapamadan ölür gidersin.

En İyi Kız Görüşü

• Orda tecavüz ediyorlar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Yaa ablacim kendinize akilli olun
    Kadın sığınma evleri "genel evi gibi"
    Milet burda atıp tutuyor
    Yok iş imkanı yok ev yardımı
    Atan atana
    Nereye kadar devlet arka çıkar?
    Belli bir zamandan sonra git basinin çaresine bak diyorlar
    Yaa sonra?

0|0
    0|0
  • Her türlü maddi ve manevi olarak yardımcı olabilirm şayet bu anlattıkların Gerçek dışı değilse. Bir doktor adayı olarak

0|0
    0|0
    • Gercekten dogruyu soyluyorum. Ama ailemin bile siddet uyguladigi biriyim diger insanlara nasil guveneyim? Tek carem devlete sgnmak risk alicam ya kurtulup ya ölücem baska carem yok..:( tesekkur ederm yinede..

• Kotu durum :( ah şu kürtler.

0|0
    0|0
  • Hiç yok

0|0
    0|0
  • Diyarbakır'da yaşıyorsan yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • Sen Töreye karşı gelmişan :Dd

0|0
    0|0
    • Evet. Bu hayvanca surdurulen bir yasama son vermek istiyorum benm kizimda benm yasadklarimi yasasin istemiyorum alay konusu olmasn lutfen. bir bilgin varsa paylas yoksa burda dalga gecerek yorum yapma.

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...