KADIN SIĞINMA EVLERİ HAKKINDA BİLGİNİZ VARMI?

Kadın sığınma evine gidicem ailem şiddet uyguluyor sürekli. Doğuda yasiyorum ve beni bulduklarında istisnasız öldürürler sizce kadn sgnma evinde 6 ay kaldgmda sonrasnda bana yardm ederlermi? Ailem pesimi birakmaz beni oldurur bulursa?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aile deme o zaman onlara. Öldürmeye çalışana aile mi denir? Tehdit falan olursa ses kaydına al savcılığa başvur koruma al.

0|0
    0|0
    • Koeuma alsa nolcak ayni tas ayni hamam

• Fazla fuvenme develte ailene teslim ederler.

• Devlete pek güvenme. En iyi şansın bu ama. Daha kötü olacağını sanmıyorum artık. Hayatta risk almak zorundasın, risk almazsan hiçbir şey yapamadan ölür gidersin.

En İyi Kız Görüşü

• Orda tecavüz ediyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Her türlü maddi ve manevi olarak yardımcı olabilirm şayet bu anlattıkların Gerçek dışı değilse. Bir doktor adayı olarak

0|0
    0|0
    • Gercekten dogruyu soyluyorum. Ama ailemin bile siddet uyguladigi biriyim diger insanlara nasil guveneyim? Tek carem devlete sgnmak risk alicam ya kurtulup ya ölücem baska carem yok..:( tesekkur ederm yinede..

• Kotu durum :( ah şu kürtler.

0|0
    0|0
  • Hiç yok

0|0
    0|0
  • Diyarbakır'da yaşıyorsan yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • Sen Töreye karşı gelmişan :Dd

0|0
    0|0
    • Evet. Bu hayvanca surdurulen bir yasama son vermek istiyorum benm kizimda benm yasadklarimi yasasin istemiyorum alay konusu olmasn lutfen. bir bilgin varsa paylas yoksa burda dalga gecerek yorum yapma.

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...