Kötü insanlar neden var? İmtihan için mi?

Arkadaşlar geçen lunaparktaydım mendil satan bir çocuk vardı lunaparkın başında duran bir adam vardı yaşlı cocugu birden oyuncaklara binme bilmem ne diye azarlamaya başladı ben olayı pek anlayamadığım için adama çıkışmadım bir görseniz çok masumdu binmiyorumki abi filan deyişini kötü insanlar niye var devletin malı değil mi zaten hani 5 liralık bir şey cebinden çıkmıyor birkere binse ne olacak sanki çok pişmanım çocuğa bilet alıp bindirmediğim için filan 😢 Kötü insanlar niye var? Böyle durumlarda bir şey söyleyemiyorum sonra çok üzülüyorum.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• hangi şehir?

0|0
    0|0
    • Ankara gençlikte oldu yaşlı bir adamdı

• Çok dehst harbi bak bir gün çöl sıcağı ertesi gün kutup iklimi valla sasıyorum bn burda bir gün günlük güneslik ertesi gün yağmurlu hatta gecen kar yağdı bizim ilçeye 1 hafta önce mi ne

• kanka ızmıre ne zaman gelıyon

En İyi Kız Görüşü

• Keske bsy yapsaydin. Simdi bu halde olmazdin

0|0
    0|0
    • Keşke ama hem biranda oldu her şey hem de ortasında gördüm yani adamın dediğide anlasılmıyodur tek cocugun binmiyorum ki abi zaten deeiğini anlayabildim

Erkekler Ne Diyor 10

• Kötü insanlar niye mi var iyiler birşeyler yapmadığı için iyiler kötüler kadar cesaretli olsaydı bu dünya böyle olmazdı..

0|0
    0|0
    • Evet sustukları için orda benim ona ses çıkarmam lazımdı ama olayı ortasında yakaladım hırsızlık filan yaptı sandım anlayamadım tam meğer oyuncaklara binme diyormus

• Aynen sonucta o bir kral ya da bir ilah filan değil oda insan hata yapabilir bunu kabullenmeyi bilmiyor insanlar bir insanın peşine takılıyor sorgusuz sualsiz en doğrusunu o bilir o yapar bilmem ne yani düzeltebildiğimiz kadar düzeltceğiz insallah Allah yrdımcımız olsun

• İyilik anlam kazansın diye var , karşına bir fırsat çıkmış kaçırmışsin, bir dahaki sefere içinden geçeni hemen yap

0|0
    0|0
    • Aslında orda adama bir şey demesem bile cocugagidip durumu sorar ona göre bir seyde yapabilirdim gercekten kacırdım ya bunda yine kötü insanların sucu var yasadıgım semttede bir olay oldu polisi aradım bir şeyler yapmaya calıstım ve herkes dalga gecti resmrn bir şey olmaz polis gelmes buraya gör bak gibi ve gercelten 1 saat bekleme me ragmen gelmedi görevde bir polise gittim söyledim oda başından savmaya calıstı takmadı bile bundan korktum birzda sonra yaşadığım bir ilçe vardı ordada belediye hayvanları öldürüyordu karşı çıktım şikayet ettim halk iyi olmuş öldürsünler dedi okulda kaö kişiyle bu konuda tartıstım filan yani hani her attığımda darbe yiyince artık üzülmekle kalıyorum insanda dinlenmesi için parasal güç lazım ve şimdi onun için çabalıyorum maddi gücümü kazanıp insanlara kendini dinletcem duyurcam

• Burda içenlerin çoğu satıcı burası esrarın baş noktası çıkış yeri ve bunu herkes biliyor polis mi bilmeyecek? 😄 hem sadece esrar değilki hepsi yani burda travestide bol hatta gece burdaki kahvehaneler kumarhanelere cevriliyormus ama benim yaşadığım cadde nezih hatta buraya gelsen inanmazsın o durumlara

• Bu tür şeyler pek suç teşkil etmez, polis uğraşmaz, gozyumuluyor bu tur küçük çaplı şeylere o içenler küçük çaplı polisin yakalamak istediği dağıtıcı baş mafya, onada dokunmaz haraç yerler, travestileri arada bir alırlar muayene nezaret serbest, anliycagin pislik çok , sen gözlerini kapa gorme bu tür şeyler, İstanbul'da mk yaşıyorsun?

• Onlar tercihlerini öyle yapıyor

0|0
    0|0
  • Cehalet böyle bişe

0|0
    0|0
    • Bu cehalet değil canilik bence

• '''''''' kıyamam ben sana üzülme

• evet

0|0
    0|0
  • İyi insanların farkına varılması için de olabilir.

0|0
    0|0
    • Boşver farkına varılmasın ya çok kötü karşılaşmak istemiyrum

• hepsi iyi olsaydı yaşamanın anlamı ne olurdu?

0|0
    0|0
  • İyinin değeri anlaşılsın diye

0|0
    0|0
  • kotu olmasaydi iyinin iyi oldugunu bilemezdin cunku..

0|0
    0|0
  • Kötü insanlar olmasa iyi insanların farkı olmazdı. Burası dünya kötülerin ve iyiler Ahirette ayrılacaklar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben gider ne oluyor diye sorardım helede çocuksa asla tahammül edemem anlatırken içim kötü oldu ya yavrum nasıl üzülmüştür off

0|0
    0|0
    • Evet utandıda ben böyle durumda donup kalıyorum normalde çok yırtığımdır yani orda çocuk hırsızlık yapmış olsa bile suclusu o çocuğu o hale sokanlar ama işte diyemedim durumu anlayamadım pek ortasında yakaldım

Yükleniyor...