İnsanlar neden küfür etme ihtiyacı hisseder?

Argo konuşmaktan değil, direk küfür etmekten bahsediyorum.
Sizce neden böyle bir ihtiyaç hissediyorlar?

1|1
16|27

En İyi Erkek Görüşü

• Samimiyetten sinirden de olabilir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cunku beyinleri kelime olarak onlara sartlanmis canim bildikleri harfler onlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Küfür kelimeler insanların kanına dokunduğu için kendinin üstünlüğünü haklılığını ifade ederken yapılabilecek en aşağılayıcı davranışta bulunmak için cinsel içerikli kelimelere odaklanıyorlar ve karşısnındaki insanı sözlerle bazen geri dönüşü olmayacak şekilde yerin dibine gömüyorlar ve kırıyorlar

küfür kelimeler özel ve paylaşılmaması gereken cinsel içerikli kelimeler içerdiği için aile içi bütünlüğü ve özel bağları zedelediği için küfür edilen kişi adına büyük bir yıkım oluyor.

aslında küfür eden kişi o an öfke kusarken cinsellik düşünmüyor sadece öfkesini boşaltıyor ama küfür edilen kişi onu cinsel bir etki görmüş gibi hissediyor ve eden ve edilen arasında bazen ölüme kadar gidecek bir kine dönüşebiliyor

Yapılmaması gerekir büyük aşklar büyük dostluklar bazen büyük kavgalarla başlar ve sonunda bütün insanlar birbirine muhtaçtır öfkenize hakim olmaya kendinizi alıştırın ve bazen dengesiz enerji alışverişi olan tartışmalı ortamlardan uzaklaşın çünkü bir su damlası bile donarken tatlı sözlerle çok güzel kristaller oluştururken öfke ve kötü sözlerle biçimsiz bir hale dönüşüyor %90'ı su olan insan böylesi bir durumdan sağlık yönüyle bile olumsuz etkilenir hastalanır.

https://www.youtube.com/watch?v=Frgp6Q6iyxM buradan suyun belgeseline ulaşabilirsiniz ve güzel yaşanan bir aşkın insanın hastalıklarını nasıl iyileştirdiğini anlayabilirsiniz.

0|1
    0|0
  • Kendilerini ifade edebilmenin başka bir yolunu öğrenmemiş olabilirler.

1|2
    0|0
  • Kimi stres için, kimi sanat

1|0
    0|0
  • Rahatlıyor insan küfür edince ama tabi karşı tarafa değil..

Onu kırmaktansa küfür edip dağıtmak daha iyi değil mi..

0|0
    0|0
  • Küfür sevmem. Etmemeye çalışırım. Ama bazen öyle durumlarla karşılaşıyor ki insan "hay fak! " diyebiliyorum o kadar.

0|0
    0|0
  • Agız alışkanlığı

0|0
    0|0
  • Çünkü güzel çünkü zevkli çünkü rahatlatıcı...

0|0
    0|0
  • bir anlasam ne oluyo küfür edince bir bilsem sakız gibi ağızda bayanlarda erkeklerde ne bu yani anlamadım anlamıycam

0|0
    0|0
  • Sinirini atmak için.

0|0
    0|0
  • Her ne kadar güzel bir şey olmasa da çoğu karadenizlilerde olduğu genlerimiz de var. Sinirlendiğimiz zaman gözümüz kimseyi görmüyor

0|0
    0|0
  • Anlamıyor karşıdaki, insan gibi konuşuyorsun adam yerine koymuyorlar küfür edince adam yerine koyuyorlar

0|0
    0|0
  • Hiç etmedim bilmiyorum gerek yok aslında mahalleden küçük yaşlarda çocuklara geçen sözler olup devamı okullarda gelir

0|0
    0|0
  • bence küfür etmeden normal kelimelerle ağır konuşmak en güzeli en etkilisi :))

0|0
    0|0
  • Tamamen bilinçaltı.
    Çocuk büyürken neyi görüyorsa onu uyguluyor.
    Sinirlenince küfür
    Sevinince küfür
    Herşeye heryere girmiş durumda..
    rahatlatıyorda kanıtlanmış bir gerçektir bu.

0|0
    0|0
  • Ismini gördüm uyku bastı

0|0
    0|0
  • derdini anlatamamaktan

0|0
    0|0
  • ben erkek akadaşlarla şaklaşırken kullanırım daha çok onun haricinde pek yok

0|0
    0|0
  • cok rahatlatiyo sende dene xd

0|0
    0|0
  • küfür inkar etmek demektir senin bahsettiğinse sövmek lügatımıza yanlıs giren bir kelime

0|0
    0|0
  • Kelime kalmamış dükkanda en kolay bildiği hiç unutmadığı kelimeler onlar

0|0
    0|0
  • Agiz aliskanligi

0|0
    0|0
  • Benciliz

0|0
    0|0
  • Cok hosuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Bana siirlerinde kufur etme diyorlar nedensiz bunca o. uspu cocugunu nasil anlatayim kufursuz...

0|0
    0|0
  • Nat geoda vardı küfür etmek dayanıklılığı arttırıyor

0|0
    0|0
  • ''Bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz. Lan bu kadar orspu çocğunu nasıl anlatayım küfürsüz? demiş şair.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Terapi :p

0|0
    0|0
  • Rahatlamak ve karşısındakini aşağılamak için

0|0
    0|0
  • Sevmem o durumu.

0|0
    0|0
  • Sinirlerini cikarmak için

0|0
    0|0
  • Aliskanlik

0|0
    0|0
  • Argo konusmak bana göre degıl direk küfür etmek kısmıyla ılgılenıyorum

0|0
    0|0
  • çünkü söyleyecek kelime bulamazlar. böyle insanların kelime haznesi yoktur bile

0|0
    0|0
  • Algılar bu yönde gelişim göstermiş çünkü hep

0|0
    0|0
  • Acaip rahatlatır insanı da ondan.

0|0
    0|0
  • Cok samimiler ya hani sevdiklerinden ediyorlardir negativ düsünmeyelim dimi ama..

0|0
    0|0
  • Çevreden gelen gereksiz bir alışkanlık ben pek kullanmam.

0|0
    0|0
  • Rahatlamak için

0|0
    0|0
  • Sinirden sanırım ama tutması lazım şnsanın kendisni

0|0
    0|0
  • bilemiyorum gereksiz

0|0
    0|0
  • belkide bütn söylemek istedklerini tek bir küfrde ifade ettkleri icndr been mesela sinir oldğmdaa güzel insan dyorum karsı tarf herseyi anlyo ne demek istedğmi. dd. d.

0|0
    0|0
Yükleniyor...