Kıyafet bu kadar etkili midir? Siz ne düşünüyorsunuz?

Kıyafet bu kadar etkili midir? Siz ne düşünüyorsunuz?

görüldüğü üzre sadece Türkiye de değil yurt dışında da aynı sorunlar mevcut siz neler düşünüyorsunuz?

1|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye versiyonunda kapalıya bile azda olsa laf atan çıkar diye düşünüyorum. Ve evet kıyafet çok fark ettiriyor. Ben bayan arkadaşlarıma şunu tavsiye ediyorum. Toplumumuz giyim konusunda modern değil. O yüzden giyinirken bunu dikkate alarak giyinmek kendi iyiliğiniz için daha iyi olur. Laf atanı, gizli video çekeni, rahatsız edici bakışlar, rahat oturamama vb. gibi hoş olmayan durumları yaşamamak adına kendi önleminizi kendiniz almalısınız. Olaylar olduktan sonra hiçbir şeyi geri alamıyoruz. Göz göre göre ben istediğimi yaparım özgürüm kime ne tarzı düşüncelerle başınıza gelebilecek ihtimalleri artırırsınız. Ülkemizde cahil çok o yüzden siz dikkat edin diyorum. Umarım yazımı yanlış anlamazsınız.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Kıyafete göre insanları taciz etmek ya da etmemek çok aptalca.. Ama orada cidden çok serseri varmış. Türkiye 'de bu derece değil bence..

0|1
    0|0
  • Kesinlikkle etkili.
    Pantolon giymeyi vs bırakıp tesettüre girdiğim günden beri sadece sınıfımdaki erkekler bile bakmayı, konuşmayı filan kesti 😂😂

3|2
    0|0
  • doğru ben de kapanıcam. açık giyinmesem bile erkeklerin iğrenç bakışlarından laf atmalarından bıktım. tabiki sırf bunun için kapanmıcam ama bu sorunlar kalkacak

0|2
    0|0
  • Etkili bence.

0|1
    0|0
  • bir insanın güzelliğini gösteren kıyafettir zaten

0|1
    0|0
  • Açıkta olan mala kim olsa bakar bunun medeniyetle bir alakası yok.

1|1
    0|0
  • Evet öyle malesef

0|1
    0|0
  • Tabi ki de etkili.

0|1
    0|0
  • Tabikide etkilidir.

0|1
    0|0
  • tabikide etkili 👍

0|1
    0|0
  • Bu vldeo yu yapan adam salak bir ırkcıdan başka birşey değil

0|1
    0|0
  • kıyafet önemlidir beyefendi kimse hiçte önemli demesin :)

1|0
    0|0
  • Açık kadına ben bile bakarım

0|1
    0|0
    • Potansiyel sapıksınız o zaman tebrikler

• @nooderalla onlar da biz bakalım diye açılmıyolar mı? Hırsızın hiç mi suçu yok

• Bence kıyafetle alakası yok normal hatta göremezsiniz en azından kişilik meselesi erkeklerden zihniyeti eksik olan açık da olsa kapalı da olsa yavşar

1|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• Etkiliymiş demek

0|1
    0|0
  • çok farklıymış

0|1
    0|0
  • Açarsan bakarlar istediğin ülkeye git

2|1
    0|0
  • Etkili olabilir

0|1