Hayatınızdan çıkardığınız en büyük ders nedir?

Herkes yaşadıklarından dersler çıkartır. Senin yaşadıklarından aldığın en büyük ders nedir?

0|1
27|36

En İyi Erkek Görüşü

• Okuduğun bölüm/bölümler, yaptığın iş, diğerlerinin ne yaptığı, diğerlerinin senden ne yapmanı istediği, sektörün neye ihtiyaç duyduğu, neyin popüler olduğu, neyin çok yapıldığı, neyin sana yakıştığı, neyin sana yakıştırıldığı, ne yapmak istediğin değil; "en iyi ne yapabildiğin"dir önemli olan.

en iyi ne yapabiliyorsun?

seni en iyi anlatan iş ne?

kendini en iyi anlattığın iş ne?

kendini en iyi bulduğun eylem ne?

onu bul çıkar ve onun üzerinde dur, kendini o konuda geliştir. en iyi o zaman "kendin" olursun ve bu sana başarıyı da, itibarı da, özsaygıyı da getirir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Eğer bir seçim yapmanız gerekiyor ise hayatınızın belli bir döneminde mutlaka o seçim doğru bir seçim olmalı öyle ki o yaptığımız secimler yüzünden Şu an iyi ve ya kötü bir hayat yaşıyoruz ve inan bana bu hayatta ögrendiğim tek şey herşeyi zamanında yapmak ve dünyevi zevklere olan düşkünlüğümüzün bizi nasıl körleştirdiği... Yaşamayı bırakıp bir köşede olan bitenleri izleyince anladım herşeyi...

1|0
    0|0
    • Çk haklısın teşekkürler

• İnandıklarımızın bir gün asıl gerçekler olacağına inanıyorsak öyle olduğunda gerçekler acı olmayacaktır.

• buna başarı diyoruz o zaman inandıklarımızı başarıyla perçinleyelim haydiiii :)

• en büyük ders..
    asla asla deme.. asla yapmam deme yaparsın asla sevmem deme seversin asla olmaz deme oluyor..

1|0
    0|0
  • Tanıdıklarla iş yapılmaz. Onun dışında insanlar güvenmem gibi klişeler hikaye bunları anlamış olması lazım çoğu kişinin.

1|0
    0|0
  • "Herkesi kendin gibi görmekten vazgeç" felsefesini ve dersini çıkarmış durumdayım.

1|0
    0|0
  • Sevdiklerinden ve inandıklarından vazgecme

1|0
    0|0
  • Hayat.

1|0
    0|0
  • kim ve nefretden uzak dururmasi gerekiyor cunku bu hayatda sadece mutluluk paylasinca güzelll 👏🏽👏🏽👏🏽👏🏽

1|0
    0|0
  • kimseye güvenme!

1|0
    0|0
  • "Deveye diken, insana **ken yaranır" bunu çıkardım

2|0
    0|0
  • Sabır herşeyin ilacı. Birşeyi şu an yapamıyorsan yapmak için zaman kazan.

1|0
    0|0
  • Bazı insanları hayata baktığı pencereden, atmalı.

2|0
    0|0
  • Neler çıkarmadıkki

1|0
    0|0
    • 1-Fazla muhabet tez ayrılık 2-Hak edene hak ettiği kadar değer 3-Acıları paylaştıkça çözülmez çoğalır 4-Acıların zaaflarındır paylaştıkça koz verirsin 5-Laflarına değil davranışlarına bak vs aklıma gelenler

• Doğrudur

• :D hayaaaatt beni neden yoruyossuuuunnn :D :P

1|0
    0|0
  • senin kadar şansız bahtsız biri yok

1|0
    0|0
  • mat.

1|0
    0|0
  • Kınadığın şey başına gelmeden ölmezsin

1|0
    0|0
  • Hayattan tat almaya bak kendine için yaşa

1|0
    0|0
  • Büyük konuşmayacaksın ve herkese güvenmeyeceksin. Birde sır saklıyorsan senden başka kimse bilmesin gerekirse mezara o sır ile gideceksin

1|0
    0|0
  • değmeyeceğini bile bile aynı kişiye verilen 2. şanslar

1|0
    0|0
  • Düşe kalka öğreniyoruz burnun pisliğe girmeden onun pislik old idrak edemiyorsun ne yazıkki

1|0
    0|0
  • tuvaletin varsa yapmadan yola çıkma yoksa kıvrandırır :l

1|0
    0|0
  • Kolay kolay sevme, değer verme

1|0
    0|0
  • Hala ders görüyoruz. Öğrenmeyi bırakmamalı.

1|0
    0|0
  • Bir kadının kalbinde ikinci plana düşme..

1|0
    0|0
  • Başarısızlık

1|0
    0|0
  • Yaşamaya çok onem vermeyecekmişsin

1|0
    0|0
  • Kadınlara deger verme

1|0
    0|0
  • kimseye guvenmemek

1|0
    0|0
  • Pişmanlıklarla dolu bir geçmişe takılıp kalmanın ızdırabını farkında olduğun halde çekmek sanırım.

1|0
    0|0
  • Hic ders

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 26

• Daha cok buyuk dersler cikarmadim sukur

1|0
    0|0
  • kimseye güvenme :/

1|0
    0|0
  • Hak edene hak ettiginden fazla verirsen tepene cikar az verirsen gönlün kalir cumlenin sonunu baglayamicam had gidiyom ya ben😂

2|0
    0|0
  • İnsnalra güvernmememk

1|0
    0|0
  • Elinden geldiği kadar tüm şanslarını gençliğinde yakalayacaksın

1|0
    0|0
  • Hiç kimseyle tanışmayacaksın :D Kimseyi tanımayacak, kimseye kendini de tanıtmayacaksın :D Yalnız yalnız dolan, huzurlu ol

1|0
    0|0
  • İnsanların konuşmalarına hemen inanmıcaksın :)

1|1
    0|0
  • Herkese güvenmeyeceğim

1|0
    0|0
  • Hayatımın yarısında bile değilim yani sanırım. Ama çıkardığım en büyük ders, kendimi olmak istediğim kişi olmaya çalışarak yormamam gerektiği.

1|0
    0|0
  • kimseyle doğmadığım ve kimseye bağlı olmadığımı anlamak. birinden önce nasıl yaşıyorsan sonrasıda öyle oluyo sadece zaman tanı kendine

1|0
    0|0
    • Haklısın teşekkürler

• O şaşırdım haklisin ama senin yaptığını yapabilen çok az insan var.

• ben bireysel haklarımın farkkında olan bir bireyim. kimsenin beni aşağılamaya, hakaret etmeye ve beni dövmeye hakkı yok :)

• İnsanlara güven olmaz

1|0
    0|0
  • Herkesi kendim gibi sanmamam gerektigini guvenmemem gerektigini ogrendim 😥

1|0
    0|0
  • Erkeklere deger verme

1|0
    0|0
  • aldığım ders kimseye güvenmemek oldu dost bildiklerim ömür verdiklerim tarafından kandırıldım. Gereksiz samimiyet kurmamak gerekiyor kimseyle..

1|0
    0|0
  • Matematik :D

1|0
    0|0
  • Kolay güvenıyormuşum artık hıc guvenmıyorum sadece güvenıyormuşum gibi yapıyorum

1|0
    0|0
  • guvenmemekkkkk

1|0
    0|0
  • Güvenmeyeceksin

1|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap yine g*tünün üzerine düşüyorsun

1|0
    0|0
  • Kimseye haddinden fazla değer vermemek gerektiği ;) zira insanlar değer bilmiyorlar.

1|0
    0|0
  • hic kimse icin aglamamak gerekiyo

1|0
    0|0
  • "kimseye fazla deger verme"

1|0
    0|0
  • Kimseye güvenmemem gerektiği :)

1|0
    0|0
  • keşkeler keş eder D::DD::D