Siz bu durumda olsanız ne yapardınız 🙎🏼 ?

Kardeşim Pelin'in 2 teogtan toplam 39 yanlışı var. Bu ne iyi ne de kötü bir yanlış sayısı. İyi bir anadolu lisesine gitmek istiyor. Büyük ihtimalle de istediği yere girecek. Biraz çekingen ve kendini beğendirme arzusu var kardeşimin malum ergenlik. Biraz göbeği ve baseni var. Çok güzel bir kız ama fiziği sıkıntılı. Böyle diyetler yapıyor falan zayıflamak için. Ablacım insanlar seni olduğu gibi sevsin diyorum anlamıyor. Zayıflıyıcam diyo az yemek yiyo hep spor yapıyo afedersiniz geberene kadar. Anoreksiya olmasından çok korkuyorum. Sizce napsın kızcağız? Üzülüyorum. Ama zayıflarda hedefine ulaşırsa mutlu olucak ama ulaşamazsa daha çekingen asosyal olmaya devam edicek. Çelişkili durum yani

• Zayıflasın kendine çeki düzen versin
    50% (9)62% (5)54% (14)Oy Ver
  • Gerek yok olduğu gibi kalsın
    50% (9)38% (3)46% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• Zayıflarsa daha çok güvenir kendine

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ve ablası sen kardeşinin arkadaşlarının notuna hiç mi bakmadın 39 yanlış iyi değil hatta direkt kötü. hepsini ingilizce veya din gibi düşük puanlı derslerden yapsa 500 puanlık sistemden 1 puanı düşüyor, okadar yanlış uaptıysa okul ortalamlarıda düşüktür.425 falan alır o puana iyi anadolu yok. ortanın altındaki okullar var

0|0
    0|0
    • Okulu özel okul olmasına rağmen toplam yanlış ortalaması 45'miş. İlkinden 18 diğerinden 21 yanlışı çıktı. Evet farkındayız maalesef. Özel okula göndermekten başka çaremiz kalmadı. Neyse sağol görüşün için

Erkekler Ne Diyor 1

• Sağlıklı bir şekilde zayıflaması için kendisine destek olmanız daha doğru olur. Özellikle abur cubur ve şekerli şeyleri evde bulundurmayın, birlikte yürüyüşlere çıkın ne bileyim işte yapın bir şeyler, salmasın kendini...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zayıflasın kendine çeki düzen versin

0|0
    0|0
  • Gerek yok

0|0
    0|0
  • Bu yaşlarda diyet falan iyi değil sadece sağlıklı beslensin ve spora devam etsin

0|0
    0|0
  • Zayıflasın tabii ki ama sağlıklı bir şekilde

0|0
    0|0
  • A dedim😒

0|0
    0|0
Yükleniyor...