Akrep burçları takıntılı olur mu?

Akrep burcu olanlar sorum size takıntılarınız var mı? Bir şeyi çok fazla büyütür müsünüz kafanızda psikolojik özellikleriniz ne

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• akrebin meslegi takıntıdır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Off hemde ne takıntı ya herşeyi kafamıza takarız

0|0
    0|0
    • Bir başak olarak söyliyim ki biz sizden beteriz siz takıntılısınız biz double takıntılıyız :D

• Ben de başlarda ilgilenmiyordum ama daha sonra ilgi duymaya başladım ve interntte astrolojiyle ilgili yazıları okudum okuyunca tamamen inandım aynı burçtan olanların neden farklı karakterde olduğunu daha net anlıyosun Ama fazla ilgilenmekte iyi değil bu da takıntı olabliyo :D

• Herşeyin fazlası zarar demişler 😄 bir ara bende merak etmiştim dersler başlayınca merak falan kalmadı

Erkekler Ne Diyor 11

• ayrıntılara baktığımız için, bazı ayrıntılara takılır kalırız.. ve bu bizi sinir eder.. büyütebiliriz.. karşımızdaki insan da ince düşünen biri olmalıdır bu yüzden.. akrepler ayrıntılara bakar.

0|0
    0|0
  • Evet, takıntılıyım.

0|0
    0|0
  • Pire için yorganla beraber yatağı da yakıyoruz.

0|0
    0|0
  • bazen

0|0
    0|0
  • Bende basagim ve cok takintiliyiz be ama akrepler cok yqlanci oluolar ve insani satiyolar...

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • takıntı değilde detaycı diyorum ben ona

0|0
    0|0
  • Takıntı çoktur evet. Yok et şuphelerini sonra keyfine bak yanlış yapmaz asla

0|0
    0|0
  • Lale oluyprlar

0|0
    0|0
  • Ben olur diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Evet olur bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• unutmyız diyelim. aslında bizi çok kindar bir burç olarak bilirler ama yanılıyorlar. biz iyilikleride unutmayız. ama kötülüğü büyük harflerle yazarız aklımıza

0|1
    0|0
  • cok kinci asla unutmaz yaptiklarini bide cok zor affeder

0|0
    0|0
  • Fazla kinciler bunu bilirim.

0|0
    0|0
  • Alakası yok benim kadar rahat b5ie insan var mı acaba. Dünya yansa umrumda olmaz

0|0
    0|0
    • Allah allah doğum haritanla ilgili olabilir genelde akrep burcu takıntılı olur

• Cok takintili, cok inatci, cok cabuk sinirlenen biriyim :D

0|0
    0|0
  • Evet fazla takıntılıyım

0|0
    0|0
  • butun akrep burclari takintilidir evet.. allah askina genellemeye bak ya

0|0
    0|0
    • İnanmıyorsan parmaklarını yormasaydın yazmak için İnanlara saygı duyun ben inanmayanlara yorum yapmıyorum

Yükleniyor...