Sizce aşk nedir, tanımlar mısınız?

Ben tanımlayamadığım için size soruyorum😊?

0|0
12|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Bence aşk; beynimizin bize oynadığı bir tür oyundur. Önemli olan bu oyunun oyuncusu değil yönetmeni olmaktır.

1|0
    0|0
  • aşk delilik halidir insanın sonra aklı başına geliyo hayatın gerçekleri ile yüzleşiyor

1|0
    0|0
  • Anlatılmaz yaşanır.

1|0
    0|0
  • Hani 45 dakika beklediğin otobüs gelmez diye duraktan uzaklaştığında yanından salına salına geçer gider ya. Heh işte. Aşk bazen tam da böyle..

1|0
    0|0
  • Aşk gece yastağı kafanı koyduğunda onunla yapmak istediklerini hayal ederken uyuya kalıp sabah uyandığında onu yanında sanmaktır. Dışarda gezdiğinde acaba onunla karşılaşırmıyım diyip kafan hep yukarda gezersin. kısacası aptallıktır aşk çunku aşk geçici sevgi kalıcıdır.

1|0
    0|0
  • Saçmalıktan başka birşey değil bana göre

1|0
    0|0
  • Yanarsın kül olursun o zalim gelir külünü savurur ve aşk olur. Aşkolsun diyerekten bakakalırsın ardından.. :/ :) :)

1|0
    0|0
  • Mesele sevmek değil âzizim. Kime sorsam herkes seviyor zaten. Mühim olan güzel sevebilmek. - Kırmadan, dökmeden, yormadan, acıtmadan.

1|0
    0|0
  • @Gupse_

budur

1|0
    0|0
  • Aşk bir çeşit şuur bozukluğudur.

1|0
    0|0
  • Aşk'a inanmam bu konuda tezlerimin kuvvetli olduğuna inanıyorum

1|0
    0|0
  • Sicmakla aynı şey

1|0
    0|0
  • Bence aşk, bir ömür seni cinayete sürüklemeyecek veya seni hiç kırmayacak biriyle yaşlanmaktır.

1|0
    0|0
  • aşk, kefarettir..

1|0
    0|0
  • insanlar arasındaki aşk üreme iç güdüsü

1|0
    0|0
  • tanımı yoktur

1|0
    0|0
  • Eğri bacakliyi , doğru gorme sanatı
    Bacağı genellestirerek dusun

1|0
    0|0
  • bilmem ki

1|0
    0|0
  • Annemdir.

1|0
    0|0
  • Beklemektir sabretmektir yakınında olsa bile özlemektir 😌

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Aşk hissedilen en güzel duygudur
    Bana göre 6. Histir
    Bir insan kalbi ile sever her ritim bozukluğuna sebep olan şey ise aşktır.
    Aşk aşktır yahu ondan güzel bir şey yok acısı bile güzeldir insanın duyguları olduğunu hissettirir zaten aşık olan insanın da farkı budur iliklerine kadar hisseder.
    Sanırım yeterli bir açıklama oldu :)

1|0
    0|0
  • Tüm mesafelere rağmen her zaman yanında hissedebilmek. Onunla uyuyup, onunla uyanmak. Her konuya onu katmaya çalışmak.

1|0
    0|0
  • Ask yok cinselligin genel adi

1|0
    0|0
  • Hoslanmak kalbin atması utanmak saçmalamak samimi davranmak o an herşeyi unutmak

1|0
    0|0
  • ask safliktir.

1|0
    0|0
  • Aşk bir sudur. İç iç kudur 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Yerle gök arasındaki boslugu dolduracak olan sey

1|0
    0|0
  • acidir

1|0
    0|0
  • aşk gereksiz bir oyundur

1|0
    0|0
  • Ona bakmaya kiyamazken bakmaya doyamamaktir. Onu görünce heyecanlanmak ve yüzünde aptal bir gülümseme olusmasidir. Baskasinin olma ihtimalini dusundukce delirmektir. Sadece senin olmasini istemendir. Gozlerine bakmaya korkmaktir. Cunku orada kaybolacagini
    bilmektir. Kisaca ask Yusuf tur :)

1|0
    0|0
  • Ask sadecee heyecandır baska bır açıklaması yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...