Hayatınızı etkileyen, düşünce akımınızı değiştiren sözler olaylar deneyimler var mı?

Hayatta nelerden zevk alırsınız
Hangi sözler aklınızda yer etti sebepleri
Kişisel gelişim ile ilgili her türlü bilgi bıraka bilirsiniz.

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayatta acı vermekten fazla zevk alıyorum. d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Eğer yoksa kısmetin koy gtüne ismetin
    Hayatımı değiştiren cümle

0|0
    0|0
  • Niçe oku kanks

0|0
    0|0
  • Affınıza sığınarak söylüyorum "SIKTIR ET" kelimesini beynime yerleştirdiğimden bu yana fazla kaybetmedim bazen bazı şeyleri sallayıp geçmek en etkili çözüm oluyor.

0|0
    0|0
  • Var da anlatamam, eğer benim hayatım ile ilgili şeyler söylemese idin Ayça kişisel gelişim ile ilgili bilgileri dökebilirdim

0|0
    0|0
  • Var eger sevgilim olsa hayatim degisirdi

0|0
    0|0
  • Abim " alıntı yapmak iyidir. Eğer daha iyisini yazamayacaksan sözlerini alıntı yaparak bitirebilirsin. Zaten birileri söylemek istediklerini en iyi şekilde ifade etmiştir" derdi. (American History X)

1|0
    0|0
  • satrancın büyük faydasını gördüm hala görüyorum

0|0
    0|0
  • Baskalari yapamassin derler cunku kendileri yapamazlar sen den ol hayallerini sakin kimseye verme vazgecme onlari sen yasa ;)

0|0
    0|0
  • Vazgeçersen kaybedersin hadi sen bundan daha iyisin ne oldu kolay di hani xormu geldi bırakacak kadar pişman olamazsın hadi devam et.

0|0
    0|0
  • filmler var galiba. özellikle zeki demirkubuz filmlerni izledkçe ayrı bir kafaya bürünyrum

0|0
    0|0
  • "İSMİNİ HATIRLAYAN SON KİŞİ ÖLDÜĞÜNDE HİÇ DOĞMAMIŞ OLACAKSIN"

0|0
    0|0
  • Zaman zaman tabiki

0|0
    0|0
  • Kimsenin yapamazsin basaramazsin dedigi seyi en iyi sekilde basarmak en buyuk zevkimdir.

Aslana sormuslar ensen neden kalin diye demiski ; kendi isimi kendim gorürüm. En cok sevdigim aklima yer eden sözdür.

0|0
    0|0
  • Acima yetime koyar popona
    Sikimi keser onume korum genede kasaba muhtac olmam

0|0
    0|0
  • lisede sınıfı tekrar etmem...

0|0
    0|0
  • kendi yazdığım sözler

0|0
    0|0
  • Kimseye hakettiğinden fazla değer vermemeyi öğretti hayat. Beni mutlu eden herşeyden zevk alırım

0|0
    0|0
  • nasıl yani

0|0
    0|0
  • bu dünya çürüyor

0|0
    0|0
  • zamanında yaşadığım yasak seks hayatımı değiştirdi

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• 4S kuralı bende bayaa yer etti
    (Yer edenler sagolsun)

0|0
    0|0
Yükleniyor...