Suratimda 5 ton makyaj olan bir kiz gordugunuzde hatuna bak mi diyosunuz yoksa makyajsiz nasildir mi?

Bana gore gundelik hayatimda kalıp gibi bir ten makyaji ve sirf dudaklari buyuk gostermek icin burun deliklerine kadar ruj suren bir kiz makyajsiz ne kadar guzel olabilirki

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Güzelliğe bakmam. Boyasız olmalı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hoş der geçeri

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Pek umrumda değil açıkçası.

1|0
    0|0
  • İlgimi çekmiyor ne diyeyim, güzel vücudu varsa daha iyidir.

1|0
    0|0
  • makyaj sevmem. makyajsız gezmek de cesaret ister. işte o cesarete hastayım

1|0
    0|0
  • makyaj sevmiyorum doğal kız daha çekicidir

1|0
    0|0
  • 5 tonu nasil tartiyosunuz?

1|0
    0|0
  • Makyajsız nasıldır acaba diyorum

1|0
    0|0
  • atalari maymunlari inkar etme cabasi. silince atalari maymuna donuyorlar...

1|0
    0|0
  • Hatuna bak be offf das😄

1|0
    0|0
  • bakmıyorum :D bu daha iyi

1|0
    0|0
  • :D
    Bilemeyiz sabah uyanınca ancak...

1|0
    0|0
  • bir iğrenti geliyor yüzüme :(

1|0
    0|0
  • devir böyle işliyor artık ne yapacaksın. elit kısım kalmıştı erkeklerde,10 da 5 olan sayı şimdi 10da 1 e düştü. bazı erkekler makyajlı makyajsızı anlamıyor bile ablası :d

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Makyajsız nasıldır özgüveni diye geçiriyorum içimden malum makyaj birçok kadın için güven unsuru olmuş durumda

1|0
    0|0
  • Sonuçta biz hep makyajsız halini görüyoruz o yüzden eleştirmem ya da umursamam her insan güzel görünmeye çabalıyor. makyajsız halini de sevgilisi düşünsün.

1|0
    0|0
  • amqmun makyaj budalası

1|0
    0|0
  • Hafif doğal makyaj severler

1|0
    0|0
  • yüzüne tükürürdüm de makyajın akar diye korkuyorum sahtekar gopek derim djsgdjsgfjsjhdv

1|0
    0|0
  • Makyaj yapmaktan zevk alıyor olabilir ne bu çekememezlik kızlar? Örnek veriyorum okulda bir kız var aşırı makyaj yapıyor ama makyajsız halini de biliyorum Allah var gördüğüm en güzel kız. bir bıkmadınız milleti eleştirmekten kendinize bakın, kendinizle ilgilenin emin olun daha güzel ve daha mutlu olacaksınız

0|0
    0|0
  • Kıza bak diyorum

1|0
    0|0
  • 2.😂😂😂

1|0
    0|0
Yükleniyor...