Hayattan sıkılan insanlar, hayatlarını nasıl değiştirebilir?

Televizyonda sıkıldığımız bir film olunca hemen kanal değiştiriyoruz. Veya aynı parfümden sıkılınca başka parfüm kullanıyoruz. Kısacası bir işten bile sıkılsak çıkıp başka bir iş bulabiliyoruz.

Hayat sıkılacak kadar sade midir?
Hayattan sıkılınca, nasıl değiştirdiniz?
Hayattan sıkılan insanlar, hayatlarını nasıl değiştirebilir ?
#Coolumsu

2|1

En İyi Kız Görüşü

• Değişimler benim hayatımda tesadüflerle oldu hiç irademle tek başıma aslını yaşayamadım fakat sıkıldığımda kendime yeni bir kitap alırım farklı bir parfüm kullanmaya başlarım uzun zamandır konuşmadığım biriyle görüşürüm farklı bir tat denerim, dinlemediğim tarzda bir şarkı açarım, evdeki eşyaların yerini oynatırım fazlalıkları atar yeni şeyler alır koyarım mutlu olurum mesela yeni bir ortam edinmeye çalışırım.. Uğraşlarım küçük çaplıda olsa netice alırım :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Yeni ugraslar edinerek. Kendini kesfet. Ne yapmak istiyorsun. Hayallerin neler? Ona gore yol izle.

0|1
    0|0
  • başka bir hayat bul :P şaka şaka sakın intihar edeyim deme :) başka birilerini hayatına katarak hayatını değiştirebilirsin belki :)

0|1
    0|0
  • Farklı hobi filan bulunur. Ya da değişik yerlere veya hiç bilmediğimiz bir yerlere giderek kendimizi avutabiliriz.

0|1
    0|0
  • Hayattan sikildigimda önce kendime dönüp bakarim...
    Kendimde ilk önce değisime başlarim
    Cünkü kendimi değistirirsem hayata olan bakişimi ve kendime ait olan dünyami iyi yönde değiştirmiş olurum

0|1
    0|0
  • Hayattan sıkılırsak şöyle bir altarnetif yapabiliriz kendimize arkadaş çevremizi deiştirebiliriz zamanımızı iyi geçirebileceğimiz insanlarla tanışabiliriz ya da bulunduğumuz şehri terkedip başka bir şehire yerleşebiliriz :)

0|1
    0|0
  • Yeni bir iş yeni bir çevre yeni bir dostluk zaten yeni bir hayat gibidir. Hayatından sıkılanlar çevresini değiştirsin işini evini değiştirsin yeni dostluklar kurşun çocuk sahibi olsun zaten yeni bir hayata sahip olmuş olur

0|1
    0|0
  • Hayatını tek bir kişiye bağlarsan durum çok kötü olabilir :D
    O yüzden aslında pek umursamaz olmak gerek Cool.

0|1
    0|0
  • Hayattan sıkılmıyosunuzdur yaşadığınız hayattan sıkılıyosunuzdur çünkü hayat güzeldir

1|1
    0|0
  • Hayatı sade olmalı insanın ihtiyacını belirlemeli ne ondan azı nede fazlası olmalı yeteri kadar insan +yete kadar eşya para +yeteri kadar sevgi = huzur.

0|1
    0|0
  • Kendini değiştirerek

0|1
    0|0
  • bir defa yaşadığım yeri değiştirerek ve yeni insanların arasına karışarak değiştiririm.

1|1
    0|0
  • Kelin ilacı olsa başına sürer :)

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum güzel soru

0|1
    0|0
  • Şehir değişse komple değişir

0|1
    0|0
  • Evet bende merak ediyorum cevaplari herden cabucak sıkılan biriyim sanirim asla evlenemiycdm

1|1
    0|0
    • Daha şimdiden evde kaldım sendromuna yakalanmışsın.

• Evde kaldim degilde cocuk istiyorum ama erkek istemiyorum ya da evlenecegim kisi ondan sıkıldiginda 1 hafta falan hic gorusmeyelim

• İlginç bir durum :)

• kendimizi değiştirmemiz gerekir

0|1
    0|0
  • farklı yerleri gezmeyi farklı insanları tanımayı başlayarak değiştirebilir.

0|1
    0|0
  • Çevreni değiştirirsin yeni şehir yeni insanlar tarxını değiştirirsin olmak istediğin kişi henüz olamamışsan ona çabalarsın heni bir hedef oluşturursun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bulunduğun ortamları ve kendini değiştireceksin.

0|1
    0|0
  • yaşadıkları yerleri değiştirerek veya yaşayış şeklini değiştirerek olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...