İçim acıdı vicdan azabı hissediyorum :( siz ne düşünüyorsunuz?

Ben çok kötü bir şey yaptım kendimi çok kötü hissediyorum. :(

Bir arkadaşım var yüzü çok güzel kusursuz iyi biri ama bayağı kilolu ve kısa boylu :(

Bu kız bulundugumuz siyasi partiden birine 6-7 aydır aşık oldu ama biz itiraf et dediğimizde ben kiloluyum dalga geçer hem aynı partideyiz olmaz dedi en sonunda baktım ki çok acı çekiyor ona ne kadar güzel olduğunu hatırlattım ve konusması için tam 1 hafta ugrasip ikna ettim aslında çocuk da ondan hoşlaniyor sandım cünkü sürekli bize arkadaşımı soruyordu, sürekli onunlaydı.

Ama aslinda hiç de öyle degilmis. :( kıza karsi sadece sacmalama daha fazla olmaz diyip gitmis ama arkadas cevremizdeki herkese anlatip kilosuyla herkesin içinde dalga gecmis. :(

Kız 2 yıldır aynı ortamda, siyasi partide herkes tanıyor ve rezil olduğunu düşünüyor defalarca özür diledim arkadaşımdan ama sadece senin ne suçun olabilir ki tüm suç bende salaklık ettim diyip ağlaya ağlaya gitti. :(

Ya arkadaşlar ben çok üzülüyorum benim yüzümden oldu ne yapıp gönlünü alsam? Nasıl düzeltsem?

Güncellemeler:
Yardım edin lütfen 😢

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• ya senin yüzünden değil. üzülme. şu an yapman gereken mızmızlanmak değil arkadaşına destek olmak. onunla gez, toz, unutturmaya çalış. eğer isterse spora ve diyete başlayın, görsün gününü o çocuk

0|0
    0|0
Yükleniyor...