Eşcinselliği nasıl tanımlarsınız?

Gözünüzdeki eşcinsellik algısını nasıl tanimlarsiniz? Ve eşcinsellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
14|28

En İyi Erkek Görüşü

• Normal bir insan farkı yoktur benim için onun tercihidir saygı duyarım çok destekçisi olduğum bir durum değil. Bir kaç arkadaşım da var ama çok samimi değiliz en azından ben olmamızı istemiyorum belli olmaz haha.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Bana bir zarar var mı? Yok. Benim hiç bir problemim yok eşcinsellerle.

1|0
    0|0
  • Bizde nasıl karşı cinsi sevme geni varsa onlarda da kendi cinsini sevme geni var. Diğer insanlara nasıl bakıyorsam. Onlara da aynı şekilde bakarım gayet doğal.

1|0
    0|0
  • Pis işlerle uğraşmadığım için bilemicem

1|1
    0|0
  • Sapıklık

1|1
    0|0
  • saygı duyayarım ama insan neslinin devamı için kız erkek ilişkisi şarttır

1|0
    0|0
  • Normallik, doğallık, doğuştan gelen yönelim

1|0
    0|0
  • Çoğu sapkındır.
    Azı hastadır. (Genetik BOZUKLUK, doğum anı anormallikleri, çift cinsiyetler. )
    Azı için bir çıkış kurtarır yan vardır.
    Çoğu haz peşinde koşan akilsizlardir.

0|0
    0|0
  • Sapıklık diyelim.

0|0
    0|0
    • Normallik, doğallık, doğuştan gelen yönelim

• @lucifer_9061 ya bir git arkadaşım kendini Hai çıkarmak için bahaneler kurma yaratan bile hoş görmemiş ki es yaratmış bizlere cinsiyet vermiş sen ne kafasindssin hala.

• Saygı duyarım herkesin kendi hayati ama sevgi duymam.

0|0
    0|0
  • hastalık olmayan ve haramlardan biri. Ama secime bagli yasama tarzi. (Bana gore haram )

0|1
    0|0
  • insanların kendi cinsiyetindeki insanlara karşı ilgi duyması işte.

0|0
    0|0
  • Kendinde olani bos yere baskasinda arama isi. Bence sacma ama zevk meselesi tabi bisey diyemeyiz

0|0
    0|0
    • Bunun cinsel zevk veya kendini tatmin etmekle bir ilgisi yok.

• Eşcinsellik, aynı cinsler arasındaki daha çok 'duygusal' bir yonelimdir.

• Noluyo onlarda evlenmeden olmaz mi diyo😉 neyse haklisindir bisey demiyorum

• Onlarda insanlar

0|0
    0|0
    • Tabii ki.

• Kesinlikle. Bu konu üzerine söylenecek çok şey var gerçekten.

• - - ve + +

0|0
    0|0
  • Benden uzak oldukları sürece kendileri hakkında bir şey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Aynı cins insanlar arasındaki cinsel çekim biçiminde tanımlardım büyük ihtimal ile. Saygı duyarım böyle insanlara bu onların tercihi.

0|0
    0|0
    • Eşcinsellik denince herkesin aklına cinsellik geliyor niyeyse.

• Kisilik bozuklugu.

0|0
    0|0
    • Alakası yok.

• @__Destina__ ben sadece penguenleri verdim. Kuslarin bir cogu tek eslidir. Ornitorengde tek eslidir ama sen bilmezsin o hayvani. bos konusuyosun. Neyse sen haklisin tamam.

• önyargılarınla mutluluklar o zaman ben ne bilebilirim ki şurada 5 tane cümlemden nasıl da çözdün kim olduğumu çok sağolasın. mutlu geceler

• Benden uzak olsun dedikçe götümden ayrılmaz oldular ak. Tanımlamıyorum

0|0
    0|0
  • Guzel ben seviyorum

0|0
    0|0
  • Guzel oda bir fantezi

0|0
    0|0
  • Saygı duymak istiyorum ama duyamıyorum nedense. Özellikle erkekler için.

0|0
    0|0
  • ölsünler ne diyim

0|0
    0|0
    • Şöyle düşün; koskoca bir toplum. Hepsi eşcinsel ve bu tamamen normal karşılanıyor ve sen de heterosun. Ve butun toplum sana göre normal olan bir sşey yaptığın iiçin ölmeni istiyor.

• ama bizim toplumda normal karşılanmıyor ki olmamalı bnce

• algı ve gerçeklik farklıdır. eşcinsellik bir seçim değildir. ama insanlar bir seçimmiş gibi yaklaşıp yargılıyor.

1|0
    0|0
  • Normal birşey olarak görüyorum fakat dini boyutuda var

0|0
    0|0
  • bilemicem

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Bir canlının hemcinslerine ilgi duyması, doğal ve olağan bir durum olarak düşünüyorum ve öyle de ama ne yazık ki cahilliği nirvana yapmış insanlar hala "hastalık bu, tedavi olsunlar" diye ötebiliyor.

1|1
    0|0
  • Eşcinsellik insanların bir takım yönelimlerinin farklı olması benim gözümde. Bu şey gibi bir şey gitar çalmayı seven ve sevmeyen insan. Yani normal bir şey.

1|0
    0|0
  • aşkın cinsiyeti olmaz çoğu şeyin olmadığı gibi türkiye buna hazır değil ama son birkaç yılda alınan yol umut verici her birey saygıyı hak eder lgbt bireyleri de hak ediyor

1|0
    0|0
  • Hep dediğim gibi "aşkın cinsiyeti olmaz." benim için. Herkes rahatça sevsin birbirini, kimse de rahatsızlık duymasın. Homofobikler tükensin artık.

1|0
    0|0
  • Aha bak şöyle:

https://i.ytimg.com/vi/Des1TAymRmI/hqdefault.jpg

not: Diğer görseller için google'a "Lut kavmi" yazmanız yeterli asffsf

1|0
    0|0
  • insanların kendi düşüncesi beni ilgilendirmez öyle hissediyorlarsa hissetsinler :)

1|0
    0|0
  • Psikiyatrım kucuk hanım ve bu cınsel bırlıktelıklerın çoğu kısılık bozuklugundan doğar
    Tedavıyı kabul edenler normal yaşamlarına donuyor etmeyenler keyfine bakıyor
    Cahil derken haddinizi asmayın
    Bir de her seyı gectim
    Kuran ı Kerim ne derse benm icin dogru o dur !
    He dersenız kı ben musluman degılım o Zaman size hak veririm
    Cahil demeden saygı duyarım...
    Bu yorumu bana cahil diyen hanıma yazdım
    👏🏻
    Diyecek cok soz var ama neyse 😏😏😏😏😏

0|0
    0|0
  • Escinsel arkadasim var 1 2 tane, genelde heteroseksuellerin sahip oldugu sacma trip, kiskanclik vs yok zararsiz tipler. ahah

0|0
    0|0
  • Bişey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Mode bulandirici

0|0
    0|0
  • bayana yakışıyor yine biraz. şöyle diyim bir kadın ve bir erkeğin p. rnosunu izlerken 10 dk içinde tahrik oluyorum.2 lezinkini izlerken 20 dk. ama gay izlersem tahrik olmayı geçtim 3 gün mast. yapmak gelmiyor içimden :/ ama ilgimi çekiyolarmı hayır. senin benim gibi insanlar sadece gayleri seks yaparken izlemek istemem.

0|0
    0|0
  • Beyin israfi

1|0
    0|0
  • Saygi duyuyorum dislamam yani

1|0
    0|0
Yükleniyor...