Hiç olmak istediğinizden çok farklı biri olmak istediniz mi?

Ben istedim. Belki ''Aptal mısın sen?'' diyeceksiniz ama hep diğer kızlar gibi olmak istedim. Arkasından o. dediğiniz kızlar. Çünkü gerçekten hiçbir şeyi takmıyorlar ve hiçbir erkek için üzülmüyorlar. Belki de en güzeli onların kafası diyorum. Mesela şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı, bunun sebebini de diğer kızlar gibi olmamama bağlıyorum. Hep sanat, okul, başarı öncelikti benim için. Hala da öyle. Ama duygularını bastıra bastıra insan bir yerden sonra taşmak istiyor. Birini sevmek istiyor. Çünkü herşeyin mantık olmadığını, hayatın biraz da duygu olduğunu biliyor. Duygularını ifade edemeyen bir insan çok başarılı olmuş, ne fayda?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Duygu insanı hayvandan ayıran en temel özelliklerden birisidir. Sana tavsiyem seninle ayni düşünce yapısına sahip anlayışlı ve zeki bir erkek arkadaşı edinmen olacaktır. Duygulasal olmak güçsüz olmak demek değildir. Karakterinde memnun olmadığın yönlerini tespit edebilir, bunları düzeltebilirsin fakat duygusal anlamda farklı bit yapıya sahip olmak istememelisin bence.

0|0
    0|0
    • inan bana etrafımda hiç yok öyle erkek
      gerçekten hepsinin tek derdi malum
      hiç sevilmediğimi hissediyorum bazen

• Takip et beni lütfen

• Ciddi ve ağırbaşlı olmaktansa biraz daha neşeli hareketli biri olmak isterdim

0|0
    0|0
  • Zalim olmak isterdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...