Beni anlayacaklar yazabilir mi sadece dalga gecmeden?

liseden mezun oldum üniversiteye hazırlanıyorum hiç 1 tane bile arkadaşım yok evden dışarı çıkmaya kalksam tek başımayım hep. Ailem sürekli onu giyme bunu giyme diyo giyincede sen or.. sun diyolar kavga çıkarıyolar. Sevgili konusuna gelince kimle sevgili olsam eski sevgilisini unutamadığını söylüyor sen safsın temizsin diyip ayrılıyorlar. Özgüvenim 0. Bu hayattan kurtulmak için dua ediyorum hergün napacağım ben ya

0|0
14|23

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir zaman popüler değildim. Sevenim 3-5, sevmeyenim tonlarca.
    İlkokulda öyleydi.
    Lisede sözde arkadaşlarım vardı hepsi ile iyi arkadaştım. 6 yıldır ben aramadıkça biri aramadı.
    Üniversiteden mezun oluyorum ve sadece 1 tane arkadaşım var diyebilirm.
    Hayatımda edindiğim dost sayısı ise topu topu 2.
    24 yaşındyım 3 sevgilim oldu. İlk sevgilim ben 19 yaşındayken oldu hemde :D
    İlk sevgilim beni aldatıyorsun diye iftira attı, her gün kavga çıkardı. Ben ayrıldım sonunda.
    İkincisi sen Sünni'sin, ben Alevi'yim dedi. Ayrıldı. Halbuki dinlerle gram alakam olmaz. Sadece Sünni bir ailede doğdum o kadar.
    Son sevgilim bana kin tutuyorsun diye ayrıldı. Normalde kinci birisi değildim bile.
    Ama hayat böyle naparsın. Hayatının belli dönemlerinde hep bir şeyler oluyor. Şarkıda da dediği gibi "Şimdi senden vaz mı geçmeli?" Kendimden vaz mı geçeyim.
    Dua etme. Kendi ayaklarının üzerinde dur. Büyük düşün, büyük şeyler planla. Sen milleti arama, millet seni arasın. Bırak aranan ol.
    Üzme kendini. İnan üzüldüğüne değmez. Ben intihara dönerken çevirdim kendimi. Ve sana bir şey diyeyim. Hayat güzel şey :D
    Millet seni mi sevmiyor? Koy popona gitsin :D
    Neyse çok konuştum, boş konuştum biraz. Behlül kaçar :D

https://www.youtube.com/watch?v=GquXdmE_xWs

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle çok gençsin daha şimdi tanıştıkların hayatında kalmadı veya seni mutlu etmedi diye gelecektekilerde öyle olacak diye bir şey yok. Sen şu an üniversiteyi kazanmaya bak. İnan bana orda edineceğin arkadaşlar veya sevgili olacağın insan daha olgun olacak. Şimdiye kadar iyi bir arkadaş edinememen olmayacağı anlamına gelmez bazen kaç senelik arkadaşlıklar bile bitiyor. Çünkü yaş daha yeni oturuyor düşünceler değişiyor. Bu yaştaki erkek arkadaşınlada zaten olgun bir ilişki tutturmak zor yani lise aşkları çoğu zaman bitiyor. Ailenede kulak asma sen kendine bak duyma onları sen bir bireysin ve kendi kararların olduğunu göster onlara eninde sonunda kabulleneceklerdir. Ağzına kurtulmak istiyorum diye bir kaf alma lütfen. Sadece bunalmışsın derin bir nefes al ve aldığın nefesin değerini bil güzel günlerin seni beklediğine inan :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• burada gördüğüm kızların sorunu hep aynı.. neden bu kadar kendinizi kasıyorsunuz.. eminim sen çok güzel bir kızsındır.. zamanı gelince sevebileceğin biri mutlaka karşına çıkar. ümidini kaybetme.. ailene gelince birde olaya onları açısından bakmaya çalış.. senin üzerine titriyor olamazlarmı..

0|0
    0|0
  • Ben şunu merak ediyorum, toplumdaki bu tarz sorunlar o kadar arttı ki mutlu olmak ulaşılamaz bir amaç haline geliyor. Bu sorunları çözebilmek için gerçekten toplumun birbirine karşı güvenilir, sıcak kanlı, ve arkadaş canlısı olması gerek. Sana gelince gizli üye arkadaşım kesinle sana değer vericek birini bulmalısın seni anlayabilmeli ve yanlışlarınla kabul edebilmeli bunu haricinde de psikolojik destek almayı tercih edebilirsin.

0|0
    0|0
  • bazıları şanssız doğar ama mutlaka herkese doğuyo güneş. sen yaralı tiplere denk gelmişsin ama seni sevebilcek birini mutlaka görceksin.
    o aileden de kurtulcaksın.
    önce inanman ve istemen lazım

0|0
    0|0
  • üniversitede arkadaşın olur lakin kendine kalkan oluşturma sosyal ol kaynaş girşiken ol cesaretli ol kabuğunu kır. İnan başarırsın sevgilinde olur arkadaşında bütün çözüm sende başka yerde arama bu arada acele etme sabırlı ol seçeceğin arkadaşlarınıda dikkat et seçici ol, korkma insanlardan çekinme yanlış yapacağım diye ürkme yanlış yapacaksınki doğrulara ulaşacaksın. Hadi başarılar

0|0
    0|0
  • Onlar eski sevgililerini unuttukları için değil senin onlara istediklerini vermiyceğinden dolayı ayrılıyorlar..

0|0
    0|0
  • Emin ol senin durumunun hayalini kuran binlerce hata yapmış kız var, evet şu an ki durum sıkıcı olabilir ama bunu + yöne çevirebilecek olan da yine sensin yani oku kendini geliştir emin ol kalbinin karşılığını muhakkak alırsın.

0|0
    0|0
  • Özgüvenin tavan yapmasını istiyorsan sosyal ortamlarda çok takılacaksın samimi veya değil arkadaş edineceksin daha sonra arkadaşların var havası özgüven getirecek daha sonra gerçek samimi arkaaşlar edineceksin bende öyleydim ama yendim hala kalıntıları var ama az da olsa

0|0
    0|0
  • ya şimdi arkadaş edinsen nolacak? hani seneye o şehirden gidiceksin büyük ihtimal boşver bence dersine bak sen seneye güzel arkadaşlıklar kurarsın ve ailenden uzak olursun. Bence şurda 1 ay sabret ve sonra rahatla.

0|0
    0|0
  • Neden hiç sevgilin ve arkadaşın yok?

0|0
    0|0
  • Ama kendine haksızlık edim kendini acındıracak duruma düşürme lütfen iyi düşün iyi olsun önce karamsarlık tan kurtul sonra kendine oyalanacak seni mutlu edecek aktivite ler yap.

0|0
    0|0
  • ölmüşsün

0|0
    0|0
  • Ben 25 yaşındayım.
    Sevgilim ya da arkadaşım yok.
    Ve gayet mutluyum 😂

0|0
    0|0
  • olgun biriyle sevgili olcaksın

0|0
    0|0
  • Ünv kazanıp ortamını degistirmen gerek

0|0
    0|0
  • Unv. yi kazanmaya bak.

0|0
    0|0
  • Vardır herşeyde bir hayır sabret.. şükret..

0|0
    0|0
  • Arkadaşının olmaması çok kötü en yakın zamanda bir dost ya da sevgili bul.

0|0
    0|0
  • Mesaja gel dostum 👍 üzülmeni gerektiren birşey yok.

0|0
    0|0
  • derleşebilicek konusabılıcek bırını arıyosan yazabılırsın konusabılırım :)

0|0
    0|0
  • Dine imana sarıl bence

0|0
    0|0
  • Bana mesaj at

0|0
    0|0
  • Kolay bana yaz arkadaş olalım tecrubemden faydalan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Canım benim çok kasmaya gerek yok emin ol arkadaşın olunca da bir şey fark etmiyor. Bak benimde koca şehirde yalnız 2 arkadaşım var okul bitince bu sene ikisi de gidicek inşallah üniversite de bulurum diyorum arkadas falan. Derslerine çalış ya da kendini geliştir. Arkadaş sevgili bulunur. Ailene gelince benim oyle bir sorunum yok zaten açık giyinen biri değilim çok sade giyinirim sende öyle yap sade de güzel olunabilir mesela bir şal takarak bile boynuna güzel olabilirsin

0|0
    0|0
  • Duaya devam panpa. Belki allahin sevgili kulu oldugundan tez olursun.

0|1
    0|0
  • Bemde kendimi ayni durumda hissediyorum bazen yaa. Cok kotu bir durum anlıyorum ama soyle düşün. İnsanlarin çoğu ikiyüzlü yuzune gülüp arkandan konusuyorlar. Sen insanların boyle oldugunu farkina varmışsın ve hayatına gereksiz kisileri almiyorsun. Yalnız daha mutlusun. Kendini teselli et bu sekilde.

0|0
    0|0
  • Universiteyi kazanmaya asil arkadaslar bulunur ama onundeki sinava odaklan. Ailenin dediklerini , yalnizligini aklina takma onune bak sabret Allah sabredenlerle beraberdir. Namazlarini kil kuranini oku ve elinden gelenin en iyisini yaomaya calis sinavda

0|0
    0|0
  • Sana or ospu diyen ailen bile olsa hadlerini bildirmelisin! Herkes haddini bilecek arkadaş.

0|0
    0|0
  • aılen sana o kelımeyı mı kullanıyo?

0|0
    0|0
  • Üniversiteyi kazanacaksın işte

0|0
    0|0
  • kurtulmak icin dua edecegine hayatini guzellestirmek icin biseyler yapmaktan baslayabilirsin

0|0
    0|0
  • Piskoloğa git bence.

0|0
    0|0
  • Iyiki sevgilin yok a mk tek derdin bumu biraz halinize sükür edin açlıktan ölenler var savaşta olanlar var.
    Bizim kezbanımız derdi ; "hoç sovgolom yok"

0|0
    0|0
  • ailenden dolayi ozguvenin yok senin, peki kuzenlerinle falan da cikamiyor musun

0|0
    0|0
  • Bana. mesaj at

0|0
    0|0
  • aynı ben lan

0|0
    0|0
Yükleniyor...