Kanda uyusturucu cikmasinin cezasi?

Arabada uyustrucu yakalatan 3 kisi var biri yakinim ifadeleri alinmis ucude ustlenmis ve karakola cagirip kanlari istenmis kanlarinda uyusturucu cikinca ne cezasi gelcek? Biri yakinim daha once denetim serbestlik icin ogrenci seklinde gidiyodu her ay simdi kanda cikinca ne cezasi gelebilir?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Göz Gördüğüne İnanır Yani Mahkemede Söylenenler Değil Nitekim Deliller İle Hareket Edilir.

İçicilik, Ayakçılık Hiçbir Şekilde Önem Taşımamaktadır.

Uyuşturucu Maddeler Kimin Üzerinde Yakalanırsa Yakalanan Kişiye Aittir!

Şöyle Bir Şey Var Ayakçıysa Kaynağı Söylesede Hiç Fark Etmez.

Nitekim 2 Kg Yazmışsınız, İçmeyen İnsanların Satışını Yaptığı Gibi Gibi İçen İnsanlarında Kendi İhtiyacı Olan Uyuşturucu Maddeyi Temin Edebilmek İçin Satıcılık Yaptığı Aşikardır.

Bildiğim Kadarıyla Eroin Maddesinde Ceza Yarı Kadar Arttırılır.

Örnek: 10 Yıl Ceza Alırsa + 5 Yıl Daha Eklenir Dolayısıyla 15 Yıl Olur.

Ayrıca Denetimli Serbestlik, İyi Hal İndirimi Eroin Gibi Ağır Uyuşturucu Maddesini Kapsamaz. Zira Satıcıları Hiç Kapsamaz..

Yine Sabıkasının Olup Olmadığının Hiçbir Önemi Yok! Nitekim Yıllardır Satış Yapıp Yıllar Sonra Yakalanan Bir Şahıs Benim Hiç Sabıkam Yok Sicilim Yok Diyemez, Nitekim Demiş Olsa da Cezada İndirim Uygulanmaz.

0|0
    0|0
    • Benze Bir Sorudaki Görüşümden Alıntı Yaptım. 2 Kg Dikkate Almayın.

• YAZIK Değil mi? Bu YAPTIKLARI KENDİLERİNE?

• Yazik bende uzuluyorum

En İyi Kız Görüşü

• Satışını yapmıyorlarsa bir ceza yemezler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 3 birden üstlenmez. Biri erkeklik yapıp üstlenmemiş hepsini almışlar. Denetim serbestliği olan arkadaş. 1 sene hapis cezası alıcak.

0|0
    0|0
    • Denetim serbestlikte onceden tedavi verilmemisti ama amatem gibi sadece ogrenci seklinde gidiyordu sinif gibi

• Sanmiyorum ceza gelirse ucune gelir o sirada onlarda ickiliymis ve para cezasi ya da denetim diyolar

• Ya madem çok biliyorsun. Soru açma. Denetlimlisi olmadıgı için. Onlara denetim gelir ameteme gider. Zaten Denetlimlisi olan ihlal yaptığından. 1 sene 10 ay ceza alır. Para cezasınada çevrilmesi. Az miktarda olursa ceza diyenler. O 2013 ten önceydi. O zaman satıcıya ceza 4 yıl. İçiciye yoktu. Şimdi satıcı 12 içici 2 yıl ceza. İlkse denetim. 5 sene içinde bidaha olursa hapis. Sanmıyormuş sanki senin sanmana bakıyor kanun

• hiçbirşey olmaz nede olsa yapanın yanına kalıyo memlekette adalet diye bişey kalmadı

0|1
    0|0
    • Insallah hapis falan gelmezde ondan korkuyorum bende

• denetim serbeslik varsa daha önce cezası ve Şu an yakalandığından dolayıda cezası katllanır malesef bu sefer denetm serbestlik ceza evi

0|0
    0|0
    • Para cezasi gelmezmi uc kisiler

• hayr daha önce denetim serbeslik almış eger onun belli bir süresi var örenğin 5 yıl içinde bir suça karışırdsa atyrum 2 sene yatar bunu gibi

• Kullanmanın cezası az ama siciline işlenecek polis rahat bırakmayacak. Sürekli takip edecek polis

0|0
    0|0
    • Anladim ne cezasi gelir hapis gelir mi

• Tabiki gelecek denetimli serbestlikten kalan cezayı da çekecek. Ne gelir bilmiyorum.

• Belli bir miktari var onu gecerse yandi gecmediyse iciciyiz abiyle kurtulurlar

0|0
    0|0
    • Kendilerine gore varmistir ucude ictigine gore. Belli miktardan fazla olunca ne oluyor

• Araba seyir halinde degil ama

• Farketmez arabada bulundu

• para cezası alırlar bişey olmuyo

0|0
    0|0
    • Denetim verilmezmi amatem falan

• 1 2 sene diyen var 😕😕😕

• hakim kararına bağlı

• Muebbet

0|0
    0|0
  • kullanıcıyım diyene birşey yapmıyorlardı.

0|0
    0|0
    • Allah allah satici olmadigi halde icmekten girenlerde oluyo hapse diye biliyorum ben

• uyusturucu satmak suctur kullanmak değil. aracı kullanan ehliyet ve para cezası alabilir.

0|0
    0|0
    • araba seyiir halinde değilse bişi olmaz. zaten değil herhalde zaten.

• girerse bir suçlamayla girer ateş olmayan yerden duman cıkmaz ..

• Suclama derken

Kızlar Ne Diyor 2

• hiçbi şey olmaz bence

0|0
    0|0
  • kanda çıkması bir anlam ifade etmez yeter ki satışını yapmasınlar üstlerinde bulunmasın

0|0
    0|0
    • Satis yapmiyolar ama ictikleri arabada oldugu icin arabada bulunuyor

Yükleniyor...