Karaktersizlerden nefret ediyorum?

Çok basit örnek vericem. İlki etrafımdaki kızlar dün birbirinin arkasından konuşup yarın birbirlerinin yüzlerine bakıp gülüyorlar. Yüzüne söyleme cesareti gösteremeyip bir de sonra o samimiyetsiz samimiyetleri yok mu? Cidden midemi bulandırıyorlar. İkincisi aralarında hadi gıybet yapalım diye şaka geçebiliyor. Gıybetin şakası mı olur zihniyetlerine edeyim. Ve son olarakta bir arkadasın küçük bir emanetine sahip çıkamayaıp kaybetmişlerdi, kız geri istediğin de sen bize vermedin ki yanlış hatırlıyorsun ayağına yattılar. Evet ufak şeyler belki size göre ama beni son derece sinirlendiriyor. Ben böyle insanlarla anlaşamıyorum ve sürekli yalnız kalmayı tercih etmekten yoruldum?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• lokman hekime sormuşlar.. terbiyeyi kimden öğrendin diye terbiyesizlerden demiş.. sen onların sayesinde iyi insan olmayı öğeniyorsun.. birde bu tarafından bak..

1|0
    0|0
    • Bu gerçekten harika bir tespit teşekkürler

• rica ederim.. insanlar asla bizim kafamızda tasarladığımız gibi olmazlar.. onlara doğruyu anlatıp öğretebiliyorsak ne mutlu.. bunu yapamıyorsakta çok üzülmemek lazım

En İyi Kız Görüşü

• Ben de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tanıştırayım canım hayatın bkl.. uu yaratıkları ha bir de temiz olanlar var ama çok az ya o da bize denk gelmez böylelerini yerin dibine sokacan

0|0
    0|0
    • Evet o tür kızlar hep mutlu olurken ben genellikle gülmek için öyle büyük çaba sarf ediyorum ki. Oysa şu hayatta ne birinin arkasından iş çevirip yüzüne güldüm ne hadi şunun gıybetini yapalım kafasında oldum..

• ya çok kolay tatlım olayı yeşilçama bağlayıpta kendini harap etme çok basit kimseyle samimi olma zaten seni gerçekten seven anlaşılır bir de kim olursa olsun kimseye sırrını verme ;) çok basit

• kızlarda çok oluyor bu durumlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...