4 yüzyıl sonra (belki daha fazlası) bizden sonraki nesiller şuanki fotoğraflara bakıp neler söyleyebilir sizce?

mesela; bana göre eğer kıtlık varsa (su yoksa) o zaman ki insanların ne güzel saçları varmış diyebilirler. veya şuanki arabalar onlara çok ilkel gelebilir. vs. hayal gücümüzü zorlayalım bakalım neler çıkıyor?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Aah nerde o eski sevgiler

1|0
    0|0
  • bence kaybettiklerine çok üzülürler ağaçlar balıklar hayvan türleri vs vs

1|0
    0|0
  • Senin nicke bakarak eski çağlarda bundan mi zevk aliyolarmis diyebilirler

1|0
    0|0
    • erkek hayal gücü laf atma çabasından geçemiyor işte sen cinsel yaşam kategorisine gider misin?

• Isim gücüm yok sana laf mi atıcam ne kendi kendine tribe giriyorsun

• yok demekki atıyorsun. ben soruda demişim saç yok arabalar ilkel sen demişsin strapon hangi alaka? bu sadece nickime bir atıf. peki gerek var mı?

• bilmiyorum

1|0
    0|0
  • strapon ne garip aletmiş derler bence.

1|0
    0|0
    • hayal gücün bu kadar mı :P

• sıradışı kelimesini farklı farklı algılıyoruz galiba. o yüzden ortak bir görüşte anlaşamayız.

• haklısın uzatmaya gerek yok.

• Laan es den hayat ne guzelmis. Insanlar oksijen maskesiz sokaga cikabiliyormus. Heryer yemyesilmis. Kutuplarda buzlar varmis daha... Gihi seyler

1|0
    0|0
  • Ne kadarda salaklarmis topugumdaki ben nasil gozlerim nasil

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beni gördükten sonra keşke erken gelseydim dünyaya diyeceklerdir :D

1|0
    0|0
  • 4 asirdan bahsediosun tatlim zerrem kalmiyacak buyukihtimalhicbisey kalmiyacak dunya yenilenmeye mahkum...

1|0
    0|0
    • bu yüzyıldan önceki 4 asır öncede öyle diyorlardır belkide.. zaten bizim zerremizin kalmayacağı kesin.

Yükleniyor...