Ben birilerine bağlı yaşamak istemiyorum bunun için ne yapmam lazım? CİDDİ YORUMLAR YAPARSANIZ SEVİNİRİM?

ben birilerine bağlı yaşamak istemiyorum yani şu ki benim arkadaşlarım var işte onlarla arkadaş olmayı seviyorum ama onlarla arkadaş olurken de başkalarıyla da arkadaş olmak muhabbet etmek istiyorum ama o arkadaşlarım pek kimseyle muhabbet etmezler sınıfta öyle olunca da bende kendimi diğer arkadaşlarla konuşurken kötü hissediyorum sanki onlarla konuşursam hani konuştuğum arkadaşlarımın beni istemeyecekleri dugusu na kapılıyorum bunun için ne yapmalıyım? YARDIMCI OLUR LÜTFEN?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Onlara durumu izah et. Onlara, diğer arkadaşlarla da takılmaltan zevk aldığını söyle. Zaten zamanla hep beraber takılacaksınız. O kimseyle muhabbet etmeyen arkadaş grubu diğer grupla takılıyor olacak.

0|0
    0|0
    • bugün sohbet ederken böyle bir şey attım ortaya olumlu şeyler söylediler ama bilmiyorum işte tuhaf bir ruh hali var üzerimde saten gitmek bilmeyen anlıcağınız takıntı haline getirdim arkadaş edinmeyi enterasan yani yorumun için teşekkürler abi

• Sanırım yeni bir arkadaş ortamına girdin, yeni tanışıyosunuz. Ya da çok fazla arkadaşının olmadığını düşünüyorsun. Hiç üzülme. Önemli olan çok arkadaş değil dost edinmektir. Zaten beraber takılmayı sevdiğin, sohbetinden hoşlandığın ve kendi karakter yapına uygun arkadaşlar illaki bulursun. Çok çekingen davranmadığın sürece zaten insanlar seni tanımak isteyeceklerdir. Ben mesela lisede çok çekingendim bu yüzden arkadaş ortamını kurmam biraz uzun sürdü. Bir çok kişiyi tanıdım ama 3-4 tane dost dediğim kişilerle sık görüşüyorum sadece. Ama üniversitede hemen 1-2 ayda ortamı kurduk mesela. Yani illaki vardır kendine göre birileri çevrende.

• Abi içimi okudun valla. Doğru söylüyosun yani sırf böyle şeyler zihnimde dolaşıyo çok acayip ya. Düşünce şeklimi değiştirmeyi denedim üzerinde durdum bir kaç gün kötü düşündüğüm şeyleri iyi yönünü düşündüğümde kendimi süper hissettim gerçekten çevremdeki insanlar okuldaki diğer arkadaşlar da fark etmişti bu farklığı ve güzel şeyler söylemişlerdi bana ama bir anda umutsuzluğa kapılıp yine aynı başladığım noktaya geri döndüm şu an ki duruma internet te araştırdım öz güven eksikliği vs şeyler yazıyodu işte birde böyle düşüncelerin üzerinde durmayın başka şeylerle meşgul olun belli bir zaman için de düzelir yazıyodu

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynı anada 3-5 erkegi idare edersen... Baglanmaya zamanın olmaz...

0|0
    0|0
  • Sen arabuluculuk yap arkadaşlarınla tanıştır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...