Okul sorunu napmam lazım?

Bu sene okulumu değiştirdim ve benim için çok kötü oldu. Ben eski okulumda sadece bir arkadaşım vardı ve hayatımın en mutlu anlarıydı (tabi başka arkadaşlarımda vardıda samimi olduğum.) bu okulda ise herkesle arkadaşım ama ağlasam yanıma kimse gelmez bir disipline gittim hepsi arkamdan kesin o yapmıştır diye bilip bilmeden konuşmuşlar hemde müdür yardımcısına da öyle demişler. Neyse yüzüme flm bakmadılar bikaçgün şu an iyiyiz. (Güvenmesemde) erkekler beni görünce kaşar fahişe falan diye bağırıyolar. Ben takmadım ilk falan ama bir yıldır devam ediyo işte en son da tehdit edildim. Birisinin ss varmış bnde bu ss yi herkese yaymışım. Ben yapmadım dedim inanmadılar. Onu bulcaksın rica etmiyoruz emir beriyoruz diye not bırakmışlar yanında da demir... Napmam lazım bilmiyorum

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• okulu bırak koca bekle görücü gelsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O demiri birtaraflarına sokacaksın nasıl bilmezsin. Aciz olma sen yapmadıysan ezilmeye mahkum değilsin ezdirme

0|0
    0|0
    • Ya ilk başlarda tepki verdim de bir yerden sonra tüm erkekler üstüme gelmeye başladı

• Ben hep utangaçtım halada biraz öyleyim ama saldırgandım kimse öyle kolay kolay tehtit edemedi, saIağın teki dolabıma hakaret yazmıştı küfürde değil kamera kayıtlarından bulmuştum uğraşmıştım ibrahim diye bir andavaldı. Kendini koru diycem ama sınıfın tüm erkek kaşarlarına karşı 1 sen ken biraz zor seninde yanında insanlar olması gerek öyle bir okulda neden okuyosun ki değiştir direk düşünme bile

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne yaptın kı

0|0
    0|0
    • Ya güyya bunun kuzeninin ayartmışım yok öyle bişey bu çocukta beni seviyodu ss şerşede alakam yok

• Disipline benim yazmadığım uygunsuz bel altı konular yüzünden

• Hmm kanıtlanır dı o o sıkınyı degil onlara ne

Kızlar Ne Diyor 2

• Okulunu deıstırme sebebın neydı

0|0
    0|0
  • okuldan kaydıını aldır

0|0
    0|0
Yükleniyor...