Neden boyle yapiyolar?

19 yasindayim, ailem bana karsi cok ilgisiz.. Isten geliyorum bir hal hatir sormuyolar annem odasina kapatiyo kendini, ise oglen gidiyorum sabah hicbisey yok yine ayni sekilde, yuzume bakmiyo bile.. Aslina bakarsaniz hicbi sorunum yok evdekilerle ama onlar boyle ilgisizler. Annemin ya da babamin bana bir kere canim kizim dedigini duymuyorum. En son ne zaman ailece biseyler yaptik hatirlamiyorum.. Zoruma gidiyo bu davranislari duzelsin istiyorum ama dogru duzgun yuzlerini bile gormuyorum napmaliyim :(

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes kendi kafasına göre yaşıyo demekki evde.. bir gece geç git bakalım fark edeceklermi?

0|0
    0|0
    • Aynen oyle herkes kafasina gore takiliyo evde aile diye bisey yok.. Dun oyle gec geldim eve sadece babam aradi nerdesin diye, saat 12 bucuktu eve geldigimde yine kimse cikmadi ama sadece telefon..

• Bisey diyemiyorum ki hep orda olduklari icin

• Yoksa bukadar bencil yaşamazlar
      Kesin farklı bir heyecan peşindeler bence
      İnternet geçmişlerine baksan anlaşılır zaten varsa bişi :)

En İyi Kız Görüşü

• çalışıyorlarsa yoruluyorlardır bazı insanlar hem işte hemde evde aynı olmazlar bu kadar üzülme yani...
    benim ailemde ilgili ama fazla kısıtlayıcı. Yani sürekli başkalarıyla eleştirirler, sürekli bir nere gittin ne yaptın muhabetleri. Hep bir kısıtlama çabaları inan bu da hiç güzel değil. İnsan nefes alamıyor senin yerinde olmak isterdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence asıl sorun onların ikisinin arasında

0|0
    0|0
    • Belki de, ama benim bir sucum yok sonucta.. bak bugun daha sadece ben bakkala gidiyorum dedim anneme, sonra o kardesimle disari cikti hicbisey konusmadik baska..

• suçun yok ama onlar mutsuzlar mutsuz insanlar da mutsuzluklarını dışarıya yansıtırlar.

• Onlarla konuş bu meseleyi neden böyle yapıyorlar diye

0|0
    0|0
  • bir konuş bakalım neymiş sebebi

0|0
    0|0
    • konusucak durum birakmiyolar ki surekli yakinma halinde sizinle mi ugrasicam falan diye konussam da degismicek yani hicbisey..

• Yok ya o kafada degilim, kendimi dusunucem ama napalim mecburen

• Aynen öyle

• Ayni bende böyleyim... işte insanın ailesi böyle yapinca insanin zoruna gidiyo

0|0
    0|0
    • Kesinlikle bakiyorum millet ailece takiliyo geziyo kahvalti yapiyo bende yok o keske olsa

• Aynen. Boşver üzülme. Bu hayatta en değerli şey gene sensin. Üzülme

• Çopu kız senin yerinde olmak ister rahat rahat takılmak için :D

0|0
    0|0
    • Zaten cok rahatim nereye gitsem kiminle gitsem ben arkadasla buluscam bugun diyip cikiyorum sormuyolar ama insan bir yerden sonra istiyo iste

• Her şakada bir gerçeklik vardır aklında bulunsun :D

• Tesekkurler 😄

Kızlar Ne Diyor 2

• belki onlar kendi içlerinde senin bilmediğin sorunlar yaşıyor olabilir onlara karşı biraz anlayışlı ol bence zamanla düzelirler. benim annemde öyle iş yerinde bir sürü sorun yaşıyor o yüzden genelde hep üzgün oluyor. bizimle konuşmak yerine sürekli sigara içiyor. ama birkaç güne tekrar normale dönüyor.

0|0
    0|0
    • Bu kisa sureli bisey degil ki bizdeki, hep boyle..

• onlarla konuşmayı deneyebilirsin. içtenlikle söyle içinden gelenleri.

• Dile getir bunu cnn al ikisini de karşına konuş..

0|0
    0|0
Yükleniyor...